Xolo Mariduena räägib DC Blue Beetle'ist ja sellest, kuidas Cobra Kai teda selleks ette valmistas

Jah, sa kuulsid õigesti, näitleja Xolo Marideuña on DC tulevases projektis peaosas, Sinine mardikas . Filmi võtted on alanud. See juhtub olema Xolo Maridueña jaoks tohutu projekt. Kõik pilgud on praegu DC uuel superkangelaste projektil Blue Beetle. Hiljuti nähti ühes eksklusiivses intervjuus Xolot rääkimas oma uuest DC Film. Olge meiega kursis, et teada saada kõike Xolo Blue Beetle'i kogemusest, just siin.

Kõik, mida peate Blue Beetle'i kohta teadma, on siin!

Peagi lavastatakse otseülekandena uus DC koomiksitegelane. Kas olete valmis uurima uhiuut DC superkangelast? Jah, arvasite õigesti, me räägime DC-st ja Warner Bros. Tulevane projekt Blue Beetle. Eeldatakse, et see ilmub järgmisel aastal 2023. aastal. Film ilmub hiiglaslikult HBO Max platvorm. Filmis mängib peaosa Xolo Maridueña.Ameerika näitleja Xolo Maridueña on varem seal mõne etenduse teinud, kuid see konkreetne DC projekt on tema näitlejakarjääri jaoks läbimurre. Ta on oma tulevase DC-filmi Blue Beetle pärast väga põnevil. Esimest korda astub ta hiiglasliku superkangelase rolli. See juhtub tema jaoks olema tohutu tehing.

Xolo Maridueña teekond Cobra Kaist sinise mardikani!

Hiljuti ühes eksklusiivses intervjuus rääkis Xolo Maridueña oma eelseisvast DC projektist Blue Beetle. Kui näitlejalt tema näitlemisteekonna kohta küsiti, avas näitleja enda kohta kobra kai kogemusi. Film on talle palju õpetanud. Karateoskused, jõuline tegevus ja süžee on aidanud tal palju süveneda oma uude superkangelasesse, Blue Beetle'i. Ta väitis, et Cobra Kai oli toitnud kogu tema näitlejateekonna. Ta tunneb end filmis osalemise üle õnnistatuna. Staar on oma eelmist filmikogemust kasutanud oma tulevase DC-projekti jaoks. Ta on andnud endast parima, et koomiline tegelaskuju tabada.

Vaadake seda postitust Instagramis

Postitust jagas Xolo Mariduena (@xolo_mariduena)

Xolo Maridueña on oma suurest näitlejaprojektist Blue Beetle väga põnevil. Nüüd on ta astunud DC frantsiisi. See on tema jaoks väga erinev kogemus. Oleme teda varem näinud Karate Kid spin-off. Teda kiideti Miguel Diazi rolli eest 2018. aasta filmis. 20-aastane näitleja on oma näitlejakarjääris tohutult kasvanud. Sinimardikas on kindlasti tema näitlemise teekonna hüppelaud. Tema fännid ootavad tema näitlejaoskuste avastamist tema tulevase DC-filmi Blue Beetle kaudu.

Millal Blue Beetle vabastatakse?

Tulevane DC-film Blue Beetle valmib järgmisel aastal, 18. augustil 2023. Filmi võtted on alanud ja praegu käivad täies hoos. DC-fännid on väga põnevil, et saavad sellesse uude koomiksitegelase Blue Beetle’i süvitsi süveneda. Noh, praeguseks on see kõik. Kui soovite rohkem selliseid värskendusi, uusimate filmide reklaamsaadete kohta, hoidke meiega ühendust, just siin.