Virgin Riveri 4. hooaja võtted alasid; Millal see Netflixis välja tuleb?

SISSEJUHATUS

Noh… meiesugused Netflixi austajad on Netflixi ja chilli nimel palju sarju vaadanud, kuid kindlasti on üks lemmiksaateid neist muidugi „ Neitsi jõgi ‘. Pärast mõne ainulaadse süžeepöörde esitamist eelmisel hooajal on sellel romantilisel draamal plaanis tagasi tulla veel ühe hooajaga. Naljakas asja juures on see, et Netflix on virgin riveri 4. hooaja vaikselt taaselustanud juba enne 3. hooaja eetrisse jõudmist ja kuna nad töötavad rahus, algasid nende võtted vahetult pärast 3. hooaja lõppu.

VIRGIN RIVERI 4. HOOAJA OSASESÄTTED JA MEESKOND

See on üsna ebatavaline, kui peaaegu kõik eelmisest hooajast ei ilmu virgin riveri 4. hooajal. Siiski, teadmiseks, et need on Martin Henderson (Jack Sheridan)

  • Alexandra Breckenridge (Melinda “Mel” Monroe)
  • Tim Matheson (Vernon 'Doc' Mullins)
  • Benjamin Hollingsworth (Dan Brady)
  • Colin Lawrence (John 'Jutlustaja' Middleton)
  • Grayson Gurnsey (Ricky)
  • Sarah Dugdale (Lizzie).
  • Lisaks Lauren Hammersley (Charmaine Roberts)
  • Annette O’Toole (Hope McCrea)
  • Zibby Allen (Brie Sheridan).EELMISE HOOAJA KIIRE KOKKUVÕTE

Nägime, et Jack (Martin Henderson) ja Mel (Alexandra Breckenridge) said taas kokku. Jack pakkus Melile sõrmust ja vastutasuks: Keerd tuleb siia, et ta lisab ka, et Jack pole tema lapse isa. Brady (Benjamin Hollingsworth) arreteeriti, kuna teda kahtlustati Jacki tulistamises. Ta keeldus enda vastu esitatud süüdistusest. Hope (Annette O’Toole) jõudis linna tagasi lihtsalt selleks, et autolt löögi saada, ja ta oli raskes seisundis, nagu eelmisel korral nägime.

OOTATAVAD KRUNT VIRGIN RIVER HOOAJAKS 4

On väga oodatud, et Virgin Riveri 4. hooaeg avaldab Meli lapse isa nime ja tõenäoliselt saab selleks kas Meli surnud abikaasa või Jack ise. 'Kui meil on 4. hooaeg, avalikustatakse see [selle] lõpus ja see on [selle] liikumapanev süžee.' Saatekirjutaja Sue Tenney tsiteerib TV Insiderit. 'Ma ütlen, et kui jõuame neljandasse hooaega, on publik tõeliselt üllatunud, kes on selle kõige taga.' Ta tegi järelduse.

ja kõige armsam spoiler, mille ta andis, on see, et Jack ja Mel kihluvad neljandal hooajal. 'Lõpuks nad abielluvad.' ta ütles.

KOMMENTAARID VIIMASTE SÜNDMUSTE KOHTA

MartinHendersontäpsustabjuurdeTVInsaideretKellalõppkohtaapäevalMelläkseesjakasutatudauudisedkohtatedaRasedusõigeära.etolipigemjuurdekiirereaktsioonjuurdeaettepanekutalatesJack. Jack oleks tundnud, et nad võiksid sellest rääkida või et ta võib-olla annab paar nädalat aega, enne kui otsustab seda teha.

Noh, praegu pole Virgin Riveri 4. hooaega veel ametlikult välja kuulutatud. Olge meiega ühenduses, et saada voogesituse hiiglase tulevasi uudiseid ja värskendusi.