Vaikne koht 3, mis on pärast režissöör Jeff Nicholsi lahkumist riiulile pandud, võib juhtuda spin-off ilma algse näitlejata

Pärast Vaikne koht 3 direktor Jeff Nichols on otsustanud, et soovib filmi Quiet Place 3 juhtimisest loobuda ja otsustas, et soovib keskenduda mõnele teisele ulmeprojektile, mis on tal juba mõnda aega peas olnud ja nüüd võib sari Quiet Place 3 lihtsalt ära jääda või mõni asendus. võiks seda otsida. Filmi A Quiet Place esimene osa ilmus 2018. aastal, lavastaja ja kaasosatäitja John Krasinki , koos oma naise Emily Bluntiga. See ei ole tõsielupaar, kes on sarjades mänginud, selliseid juhtumeid, kus paarid on koos tegutsenud, on olnud palju.

Pärast Nicolsi äkilist teadet projektist lahkumisest ja selle asemel ulmeprojekti kallal töötamisest. Tema asendamise võimalusi juba kaalutakse ja väidetavalt on sarja 3. osas uued tegelased, kes pole veel otsustatud, kuid peagi saame selle kohta teavet kuulda.Filmi kontseptsioon on pigem spin-off kui järg, sest filmi eelmisest osast pole tegelasi. See avab frantsiisile rohkem uksi, kus tulevikus võib sellel olla rohkem osi. Fännid olid õnnelikud, et projekti juhtis Nicholas, kuid pärast tema äkilist lahkumist ei olnud nad pettunud, sest projekt ei ole nii palju edenenud ja see võidakse avaldada ettenähtud ajal. Film peaks linastuma 31. märtsil 2023.