The Walking Dead'i viimase hooaja 2. osa avaldamiskuupäeva kinnitas AMC 2022. aasta veebruaris

Walking Deadi viimane hooaeg on tuntud ka kui 11. hooaeg, kui seeriast mööda minna. Walking Deadi viimane hooaeg koosneb 24 osast, mis eetrisse lähevad AMC ja et kõik oleks palju vaadatavam, otsustas Amc selle jagada kolmeks osaks. Neid nimetatakse 1. osaks, 2. osaks, 3. osaks. Siit edasi viitame sellele kui Walking Dead hooaja 11 1. osale, Walking Dead hooaja 11 3. osale ja Walking Dead hooaja 11 3. osale. Siin räägime 2. osast, millal see ilmub ja millal võib osa oodata pärast The Walking Deadi viimase hooaja 2. osa ilmumist.

Mis on seni juhtunud The Walking Dead hooaja 11 – 1. osas?

Siiani on inimesed püüdnud oma parima, et zombide apokalüpsise maailmas ellu jääda, nüüd on neil õnnestunud turvaliselt koguneda nendega, kes on alles jäänud, ja nad liiguvad edasi, et tappa peamised ülemused, kes on siiani kohal. kui peamised ülemused ja nad peavad tapma, et kõik oleks rahu. Tulles The Walking Dead'i viimase hooaja 2. osasse 1. osast, näeme finaali seadmiseks vajalikke detaile ja liigume aeglaselt ala poole, kus nad kaitsevad end erinevate ohtude eest ja on valvel, kuna üks neist on umbes. olla zombiefid ja see on midagi, mida me hoiame, et teid ei hellitataks.

Loe ka: Viikingid: käivitati Valhalla ametlik treiler; Netflixi väljalaskekuupäev 2022. aasta veebruaris

Kui soovite siiski teada, kes see on, võite lihtsalt vaadata hiljuti ilmunud treilerit

Nüüd, kui tegemist on castinguga, näete seal peategelasi ja seal on vähe teisi tegelasi, kes on seal juba mõnda aega olnud. Sarja ilmumise ajal ilmub The Walking Deadi viimase hooaja 2. osa 20. veebruaril 2022 ja pärast seda on kõik osad vaatamiseks saadaval. Aga kui see hõlmab vajalikke üksikasju 3. osa jaoks, mis saab olema sarja finaal, mis peaks samuti ilmuma enne 2022. aasta lõppu.