The Walking Dead 11. hooaeg, 5. osa; Mis on laos? Lugege, et teada saada

Põhineb väga kuulsal koomiksisarjal, mille kirjutasid Robert Kirkman, Tony Moore ja Charlie Adlard, on uueks hooajaks valmis. Kõndivad surnud on Ameerika õudussari, mis annab pilguheite postapokalüpsisele. See keerleb ohvrite seikluste ümber, kes läbisid ennekuulmatu zombipuhangu. Neid inimesi ähvardavad endiselt ebasurnud olendid, kes on paremini tuntud kui 'kõndijad'. Olge kursis, et saada kõike The Walking Deadi 11. hooaja kohta, just siin.

Tea Walking Deadi 11. hooaja kohta siin!

Allikate sõnul on The Walking Deadi 11. hooajal esilinastuseks kokku 24 osa. Teadete kohaselt on 11. hooaeg The Walking Deadi viimane hooaeg. Seega ootavad fännid tõesti saate lõppu. Kõik on väga põnevil, et näha kõiki finaalhooaja episoode. Finaalhooaeg jõudis esmakordselt eetrisse selle aasta 22. augustil 2021.Millal ilmub The Walking Deadi 11. hooaja 5. jagu?

The Walking Deadi hooaja 11. osa 5. osa on kavas eetrisse jõuda eeloleval pühapäeval, 19. septembril 2021, järsult kell 21.00. ET. Kui te pole ikka veel The Walking Deadi vaadanud, siis jääte kindlasti suurest sarjast ilma. Saate vaadata The Walking Deadi 11. hooaega ja kõiki saate eelmisi hooaegu ainult Netflixi, AMC ja Pluto TV kaudu. Fännid on tõesti põnevil ja innustunud vaatama kõiki saate hooaja lõpuosa episoode.

Walking Dead 11. hooaja 5. jao eeldatav süžee

The Walking Dead'i hooaeg 11, 5. osa kannab pealkirja 'Out of the Ashes'. Kui arvestada, siis tänaseks on saatest välja tulnud 158 osa. Saate 5. jao on kirjutanud LaToya Morgan. Lõpuhooaja neljandas episoodis keskendus süžee rohkem saate tegelastele kui õudusteemale.

Loe ka: Kosmosesse kadunud hooaeg 4: milline on sarja tulevik pärast 3. hooaega?

Eelmises osas, st The Walking Deadi 11. hooaja 4. osas, õppisime tundma Reapersi maailma. Daryl Dixon näitas meile kõike nende kohta. Neid näidatakse kogenud palgamõrtsukatena. Reapers näib olevat võimsam ja võimsam kui Daryl Dixon. Kindlasti saame eelseisvas saates osas olulisi erinevusi. Nägime, et 'Reapers' suutsid Daryli ja koera kätte saada. Nad kõik saavad Meridiaanil uuesti ühenduse. Daryl ja Carol neljanda episoodi lõpus on oma hetk, mis tähistab saate neljanda osa õnnelikku lõppu.

The Walking Dead hooaja 11 5. osas näeme kindlasti suuri muudatusi. Näeme, kuidas Reaperite uurimine ja otsimine mõjutavad nüüd Darylit. Kindlasti saab ta kehakeeles tugevaid psühholoogilisi muutusi. Saate eelseisvas osas saame kindlasti hunniku uusi pöördeid. Finaalhooaeg pakub publikule kindlasti suuri üllatusi. Püsige meiega ühenduses, et saada rohkem teavet The Walking Deadi lõpuhooaja kohta, mis on ainult siin.