Superman ja Lois 2. hooaja 3. jagu ilmumiskuupäev KINNITATUD

Sissejuhatus

CW saate uusim treiler Superman ja Lois 2. hooaja 3. jaos näeb, et nägemus Clarkist muudab ta väidetavalt enda jaoks ohuks. CW Supermani ja Loisi uusim saade on eelmise DC-filmi kehastus Terasmees . Saate staarid Tyler Hoechlin Clark Kenti, tuntud ka kui Superman, peaosa rollis. Elizabeth Tulloch tegutseb Lois Lane'ina, Jordaania Alsace tegutseb Jonathan Kentina, Dylan Walsh tegutseb kindral Sam Lane'ina, Wolé pargid tegutseb John Henry Ironsina, Alex Garfin tegutseb Jordan Kentina ja Taylor Buck tegutseb Nat Lane Ironsina. Sarja Superman ja Lois režissöör on Todd Helbing . Selles kontekstis peaksite teadma, et Todd Helbing on ka praeguse CW lipulaeva sarja The Flash valmistaja.

Saate režissöör Helbing on juba maininud, et eelseisva Supermani ja Loisi hooaja 2. jao 3. episood näeb täis paha poisi Doomsday'i. Seetõttu peab Superman sellega võimalikult kiiresti tegelema. Tulevane episood ja ka kogu saade jälgivad Supermani koomiksit erinevatest vaatenurkadest.Millal ja kus vaadata?

Supermani ja Loisi hooaja 2. jagu 3 esilinastub CW-s 25.thselle aasta jaanuaris. Kui teil on kaabelühendus, saate seda vaadata CW kanalilt. Vastasel juhul on episood saadaval CW ametlikul veebisaidil. Väljalaske aeg on 20:00 EST.

Superman ja Lois 2. hooaja 3. osa reklaam

SildidElizabeth Tulloch Terasmees Superman ja Lois Tyler Hoechlin