Sipelgamees 3: Bill Murray lekitas oma SALAJAS KAAMEO filmis Ant-Man and the Wasp: Quantumania

Sissejuhatus

Bill Murray on avalikustanud, et ta kavatseb olla osa sellest Sipelgamees ja herilane: kvantmaania meeskond. Näitleja Bill Murray on üks tunnustatumaid näitlejaid, kes praegu Hollywoodis esineb ja on teinud oma osa paljudes tipptasemel filmides, nagu Muraka päev , Tondipüüdjad ja Tõlkes kaduma läinud ja palju muud, mis on välistatud. Praegu võime teda kinodes näha filmis ' Prantsuse saatmine Wes Andersonist ja tal on plaanis komplektis naasta Ghostbuster: Afterlife mis on kavas kinodes avaldada selle aasta lõpus.

See pole esimene kord, kui Bill Murray on frantsiisifilmide maailma sisse astunud, kuid kahjuks ei tasunud tema jõupingutused talle oodatud viisil. Ta põrkus selgelt Lucy Liu filmi võtteplatsil ' Charlie inglid ”, ja seetõttu kanti ta lõpuks järje musta nimekirja. Ta on kahetsenud, et ta on sellega seotud garfield filme ja kirjutas alla ainult esimesele osale, kuna arvas, et kavandi autor on üks vendadest Coen. Sellest hoolimata tegi ta oma osa mõlemas Space Jami filmis ja pärast seda andis ta hääle Baloo rollile filmis ' Džungliraamat ” tagasi aastal 2016. Kõik need filmid said kassahittideks ja kassahittideks. Aga ausalt öeldes pole Murray kunagi midagi sellist proovinud (Superkangelaste filmid). Kuid aja muutudes muutub ka see fakt vastavalt.

Mida ütles Bill Murray oma osaluse kohta sipelgamees ja herilane: kvantmaania?

Oma intervjuus Saksa ajalehele Frankfurter Allgemeine paljastas Murray, et osaleb aktiivselt tulevases Marveli filmis. Kuigi ta ei loobunud ühestki nimest, viitas ta siiski režissööri eelmisele filmile Get In On, kinnitades, et filmist saab Ant-Man and the Wasp: Quantumania.

Filmi Ant-Man and the Wasp: Quantumania võtted käivad praegu. Filmi linastus on kavas 28thJuuli 2023. Oleme tunnistajaks Kang Vallutaja esmaesitlusele (näitleja Jonathan Majors ) pärast seda, kui teda MCU sarja viimases episoodis narriti Loki .’ Praegu pole süžee üksikasjalikku kirjeldust kusagilt leida ja me ei saa kindlalt öelda, kas eelmiste filmide näitlejad, nagu Judy Greer ja Bobby Cannavale, tulevad sel korral tagasi. Olles kuulnud uudist Murray liitumisest näitlejatega, saame sipelgamehe frantsiisi eelseisva kolmanda osa sõltuvustele ja süžee arengule uue ilme maalida.

Kuna Murray kinnitab oma ühekordset osalemist MCU-s, on tema võimalused saada filmis või frantsiisis suur roll väike ja see võib olla juhuslik sissejuhatus nagu Matt Damon sisse Thor: Ragnarök . Arvestades Vallutaja Kangi osalemist selle filmi süžee arendamisel, on Murray tõenäoliselt näitleja kuskilt ajaloost, kus kangelased või kurikaelad temaga kohtuvad, nagu Billi ja Tedi filmis. Murray tegi endale nime 2009. aasta Zombielandi kaameos, mis rõõmustas rahvast, nii et sipelgamehe ja herilase tegelase välimus on sama: Quantumania oleks võinud publiku ära süüa.