See 70ndate saate väljalaskekuupäev; Kõik selle 90ndate saate Spinoff kohta

See 70ndate saade on valmis järgmisel aastal tagasi tulema! Ainus erinevus on see, et see toimub 90ndatel... ja fännide reaktsioonid on erinevad.

tegevus toimub 1995. See 90ndate saade on uus võte ikoonilisest teismeliste perioodi komöödiast That '70s Show, mis oli algselt eetris 23. augustist 1998 kuni 18. maini 2006 telekanalis Fox. See oli Ameerika telesaade, mis toimus väljamõeldud kohas, Point Palace'is Wisconsinis ja mis keskendus 6 teismelise elule sõbragrupis. Kokku oli sellel 8 hooaega. Saate ajaperioodiks, kui te seda juba ei aimanud, olid seitsmekümnendad!

Osades olid Topher Grace, Mila Kunis, Ashton Kutcher, Danny Masterson, Wilmer Valderrama, Laura Prepon, Lisa Robin Kelly, Debra Jo Rupp, Kurtwood Smith, Don Stark, Tommy Chong ja Tanya Roberts.Lõbus tõsiasi on see, et siit sai alguse Mila Kunise ja Ashton Kutcheri armastuslugu! Nad mängisid ekraanil on-ain-off-ain paari Kelso ja Jackie ning see keemia kandus ka nende pärisellu. Nüüd on nad õnnelikus abielus ja neil on 2 last.

See 70ndate saade oli omal ajal esimeste omalaadsete saadete seas, mis kogus nii tohutult fänne. Võib-olla on see põhjus segaseks vastuseks, mille teade avaldas See 90ndate saade saab. Fännid tunnevad, et sellised kalliskivid tuleks rahule jätta, sest järg rikub originaali või võib-olla ei saa need kokku sobida. Teised on aga sellest uudisest väga põnevil ja ei jõua ära oodata, millal saavad oma lemmikhetki saatest uuesti läbi elada!

Siin on see, mida me praegu teame.

VANAD NÄITLEJAD TAGASI TAGASI; VÄRSKENDUSED UUTE NÄITLEJATE KOHTA-

Praeguse seisuga teame, et Redi ja Kitty Formani kehastanud Kurtwood Smith ja Debra Jo Rupp naasevad kindlasti.

Pardal on ka algsed loojad Bonnie Turner ja Terry Turner.

Selle toodab The Carsey-Werner Company. Tegevprodutsentidena Bonnie Turner, Terry Turner, Lindsay Turner, Marcy Carsey, Tom Werner, Smith ja Rupp.

Saatejuhiks on Greg Mettler. Teiste näitlejate kohta pole palju teada.

Loe ka: Kas FX uuendab paremate asjade 5. hooaega? Väljalaskekuupäev aastal 2021?

ON AEG TAAS WISCONSINISSE TERE ÖELDA!

See 90ndate saade toimub samas väljamõeldud kohas, Point Palace'is, Wisconsinis, nagu see 70ndate näitus oli.

SÜŽEE

See 90ndate saade tiirleb selle ümber, et Ericu ja Donna tütar Leia Forman külastab suvel oma vanavanemaid (keda kehastavad Kurtwood Smith ja Debra Jo Rupp). Siin saab ta täisealiseks ja kogeb koos uue lasterühmaga suve, nagu iga teine ​​​​tüüpiline Ameerika teismeline.

AVALDAMISE KUUPÄEV JA TREILER

Netflix valgustas spinoffi alles hiljuti 2021. aasta oktoobris, seega eeldame, et see on alles tootmise algusaegadel. Arvestades, kui kaua kulub saate valmimiseks ja seejärel käivitamiseks, võime oodata See 90ndate saade esilinastub millalgi 2022. aastal!

Treiler tuleb välja umbes kuu enne ilmumiskuupäeva.