Scarlett Johansson LIITUB taas MCU-ga selle 'mis siis, kui' teooria järgi

Me armastame oma vanu Avengersi. Näib, et fännid pole rahul Marveli stuudiod . Kõik sai alguse sellest, et Iron Man lahkus Marveli frantsiisist Avengers: Endgame Film. Varsti pärast teda, Chris Evans ja Scarlett Johansson samuti lahkus frantsiisist. Ei saa salata, et tunneme neist väga puudust. Marvel Studios on lisanud uue Kapten Ameerika ja must lesk superkangelaste universumis. Kuid fännid nõuavad endiselt Scarlett Johanssoni. Lõppude lõpuks, roll Must lesk saab naelutada ainult meie uhke kuulsuste staar Scarlett Johansson. Olge meiega kursis, et kõigest sellest teada saada, lihtsalt siin.

Scarlett Johansson ja MCU Studios: me nõuame musta lese tagasi

Scarlett Johansson on olnud osa Marveli frantsiisist läbi aegade. Teda on superkangelaste universumis kujutatud musta lesena. Näitlejanna on peamiselt tuntud oma tugevate ja julgete tegelaste poolest filmides ja saadetes. Scarlett Johansson on tuntud oma Black Widow karakteri poolest. Aastate jooksul on ta olnud kooskõlas oma tugeva Avengeri karakteriga. Tema eemaldamine frantsiisist oli Marveli fännidele šokk.Me ei taha, et ta lahkuks superkangelaste universumist. On kuulujutte, mis ütlevad, et Scarlett Johansson võib frantsiisi juurde tagasi tulla. Meie sisemiste allikate sõnul töötab ta praegu salajase Marveli projekti kallal. Ta on ise kinnitanud konfidentsiaalset Marveli projekti. Tema avalduse kohaselt produtseerib ta projekti koos Kevin Feigega. Ta ei pruugi musta lesena tagasi tulla, kuid tal on hea meel jätkata oma igikestvat suhet MCU frantsiisiga. Meil pole tema projekti kohta üksikasju. Aga loodame seda varsti näha.

Mis siis kui…? 2. hooaeg võib Scarlett Johanssoni tagasi tuua?

Scarlett Johansson on kuulujutte kinnitanud. Ta liitub taas MCU frantsiisiga. Aga seekord mitte Musta Lesena! Ta produtseerib eelseisvat Marveli projekti. Vahepeal levivad mõned kuulujutud, mis ütlevad, et Scarletti võidakse näha Mis siis kui…? 2. hooaeg . Hiljuti sai alguse Marveli sarja esimene hooaeg. Nägime sarjas nii palju vanu kättemaksjaid. Animasari meeldis Marveli fännidele väga. Kui sa pole ikka veel sarja vaadanud, siis mida sa veel ootad? Kontrollige seda kindlasti, ainult Disney+ Hotstar'is.

Mis siis kui…? 2. hooaeg on teist kümnendi kaugusel. Meie uuringu kohaselt võib Marveli sarja järgmine hooaeg valgust tuua Avengers: Infinity War ja Avengers: Endgame. MCU frantsiisi kaks eepilist filmi võivad taas pildile tulla. Mõned eeldavad, et Scarlett Johansson teeb seriaalis oma Black Widow tegelaskuju rolli. Aga kas ta teeb? Noh, ametlik vastus sellele küsimusele on endiselt ootel. Kindlasti teavitame teid sellest kohe, kui leiame sellel teemal midagi uut. Praegu on see kõik. Marveli viimaste filmide ja sarjade kohta rohkem selliseid värskendusi saamiseks hoidke meiega ühendust, just siin.

SildidAvengers: Endgame Chris Evans Scarlett Johansson Mis siis kui...?