Samsung Falaxy Z Flip 3 ja Galaxy Z Fold 3 läbivad FCC, vaadake voltimisseadmete järgmist taset

FCC on lõpuks sertifitseerinud nii Samsung Galaxy Z Flip 3 kui ka Galaxy Z Fold 3.

Mõlemad Samsungi nutitelefonid saavad Qualcomm Poweri ja MST, voltides S-Pen funktsiooni. Galaxy Z Fold 3 ja Galaxy Z Flip 3 on Samsungi kokkupandava telefoniseeria uusimad täiendused ning need lastakse välja lähikuudel. Oleme juba näinud hulga lekkeid ja kuulnud kuulujutte ja palju muud. FCC kiitis hiljuti heaks kaks instrumenti, mis näitab, et käivitamine ei pruugi olla kaugel. Kaubaloend seevastu pakub uue kokkupandava telefoni kohta palju teavet.

Kokkupandava telefoni Galaxy Z Flip 3 mudelinumber on SM-F711U ja FCC veebisaidil on mõned olulised funktsioonid. Kuigi me ei tea veel palju kiibistiku, ekraani suuruse, disaini või kaamerate kohta, näitab FCC veebisait mitmeid ühenduvusvalikuid.Alates Galaxy Z Fold 3-st on nõutav FCC esitamine. Mudelinumber ühtib mudeliga SMF926U, mis ühtib suurema kokkupandava mudeli puhul varem lekkinud mudelinumbritega. Kui mudeli numbrist ei piisa, täpsustatakse aruandes „kaust suletud“ ja „kaust avatud“ ning „ekraan avatud“ ja „ekraan väljas“ orientatsioonid. Mitte ainult see, vaid aruanne sisaldab ka ligikaudset diagrammi, mis kujutab suletud ja avatud konfiguratsioone.

Kokkupandaval ekraanil võiks Galaxy Z Flip 3 sisaldada 10MP selfie-kaamerat ja 12MP+12MP kahekaamera konfiguratsiooni tagaküljel (avamisel). Nii esi- kui ka tagakaamera suudavad salvestada 4K 60 kaadrit sekundis videoid. Muud elemendid võivad hõlmata sõrmejälge küljel. Küljel olev sõrmejäljeskanner, USB 3.1 Type-C port, Samsung Pay ning ametlik tolmu- ja veekindluse IP-klassifikatsioon on kõik võimalikud lisad. Sellel pole aga UWB-d.

Galaxy Z Flip 3 ja Z Fold 3 peaksid sisaldama Qualcomm Snapdragon 888 protsessorit, samuti täiustatud kaameraid ja muid funktsioone. Mõlemad vidinad on eeldatavasti odavamad kui nende eelkäijad – Z Flip 3 maksab 1145 dollarit ja Z Fold 3 1600 dollarit.

Sildidvidinaid samsung galaxy fold 3 samsung galaxy z flip 3 nutitelefoni spetsifikatsioonid