Re Zero 3. hooaja väljalaskekuupäeva värskendused ja kust vaadata

Anime vaatajad on soovinud kajastada rohkem Re Zero hooaja 3 värskendusi, kuna sel ajal peeti ka läbirääkimisi anime arendamisel. Re Zero kujunes huvitavaks animeks koos looga, mida see aja jooksul edastas, ja mainides seda osa, et saate kaks eelmist hooaega osutusid samuti edukaks, samas kui nüüd on peaaegu aeg kolmandal hooajal süveneda selle süžeega, mis jätkake väljas.

Kuigi mainida, et ka anime teist hooaega peeti ootuspäraseks ja seega ilmus see lõpuks märtsis pärast pikka ootamist. Re Zero esitas saate teisel hooajal taas huvitava loo ja see kattis neljanda kaare. Kerge romaani puhul võib kindlalt öelda, et animet on oodata veelgi ja eriti seoses sellega, kuidas asjad anime teise hooajaga lõppesid.

  Re Zero 3. hooaegRe Zero 3. hooaeg peaks peagi ilmuma

Pealkiri ilmus esmakordselt veebis 2012. aastal ja pälvis vaatajate palju tähelepanu siis, kui pealkirja manga adaptsioon ilmus suure hüppega ja see debüteeris ekraanidel 2016. aastal, kui sai üle tohutu hulga positiivseid arvustusi publikult.

Anime seevastu kujutab huvitavat lugu Subaru Natsuki-nimelisest tegelasest, kes astub sisse teismelise suletuna, kes on ootamatult ja seletamatul kombel liikunud tundmatusse alternatiivsesse fantaasiamaailma, samas kui mainida, et asjad lähevad veelgi huvitavamaks. näidata, kui Subaru avastab, et talle on spontaanselt antud eriline võime.

Tema saavutatud jõuvõime kannab nime 'Return by Death' ja see võimaldab Subarul naasta eelmisele ja juhuslikult määratud ajahetkele, mis on pärast surma, ja see on põhimõtteliselt sarnane videomängu kontrollpunkti funktsioonidega. Seejärel kasutab Subaru seda tüüpi võimet konfliktidest üle saamiseks nii planeerimisviisi kui ka kordamise kaudu.

Siinjuures mainides, et Re Zero teine ​​hooaeg sai hiljuti lõpule märtsis ja nüüd ootavad fännid uudishimu, kas saatesse tuleb ka muid uudseid töötlusi, on ka allikad teatanud, et ülejäänud neli romaani on põhiala ja alates kus oodatav potentsiaalne süžee saab sihtida tulevaks uueks hooajaks.

Kuigi ametivõimud pole Re Zero 3. hooaja kohta ühtegi ametlikku teadaannet teinud ja kõik ootavad selle ametlikku väljakuulutamist. Oli ka teisi teateid selle kohta, et saate eelmine hooaeg ilmus kahes eraldi osas ja et see viibis Covid19 pandeemia tõttu ning praegu on raske midagi ennustada ja eriti millal saate produtsent White Fox seda teeb. jätkub uue hooaja tootmisega ja seetõttu ootavad fännid, et teade tehakse peagi ja seega ilmub Re Zero 3. hooaeg 2023. aasta alguseks.

Loe ka: Re Zero 3. hooaja väljalaskekuupäev, eeldatav süžee ja vaata veebis

3. hooaeg katab eesseisva huvitava süžee

Ka saate produtsendid andsid Crunchyrolli intervjuus esitledes vihje ja avasid, et ei lähe enam kaua aega, sest peagi on valmimas kolmas hooaeg ja see võib olla märk sellest, et uue lavastuse tootmine. hooaeg algab peagi.

Eeldatakse, et Re Zero kolmas hooaeg hakkab jõudma Arc 5-le ja kujutab seda osa, kus Subaru koos oma liitlastega ühinevad, et võidelda Subaruga kuninglikel valimistel ja mis põnevamad sündmused veel ees ootavad. mängu, kui uus hooaeg võib ekraanidele jõuda, kuid praegu võivad fännid rahulikult istuda, et kajastada rohkem värskendusi ja teavet ametivõimudelt.