Pearl Jam avalikustas, et nende tulevane album kannab 30. aastapäeval samanimelise populaarse hiti järgi nime 'Ten'

Jah, bändi populaarseim hitt Ten on täitunud 30 aastat. 27. augustil möödub Pearl Jami suurest hitist 30 aastat. Nende fännid on tõeliselt üllatunud bändi uuest debüütalbumist nimega Ten. See pole see, bänd tähistab ühtlasi oma neljanda albumi No Code 25. aastapäeva. Hiljuti tuli kokku hulk Beasley meedia liikmeid ja jagas oma seisukohti albumi Ten kohta. Olge kursis, et seda kõike teada saada just siin!

Vaated kümnele on siinsamas!

Pearl Jam viib meid rokkmuusika rännakule viimase kolme aastakümne jooksul. Album Ten on aastate jooksul populaarsust kogunud. Kes usuks, et laul suutis 30 aastat vastu pidada, eks? Noh, Donielle Flynn WCSX-ist, otse Detroidist, ütles, et albumi 'Jeremy' oli üks tema lemmikuid. Ta kuulis seda laulu 1991. aastal ja oli sõnadest liigutatud. Ta suutis tunda laulu iga sõna. Käed alla, kuid te ei saa bändi Pearl Jam võita. Samamoodi ütles ka Matt Cord, et ta oli albumi fänn esimesest päevast peale.

Teisest küljest oli Adam 12 bändist Boston’s Rock 92.9 üsna noor, kui kuulis albumit Ten. Kuid sellegipoolest suutis ta albumil olevate laulude sõnade taga näha tõelist tähendust. Kümme oli kõigil inimestel meeles. Alates Bostoni raadiost kuni MTV-ni olid laulud liigutatud. Kuigi Marija alates 96K-ROCK Ft. Myers oli albumi ilmumise ajal tõesti väike. Kuid kuueaastaselt hakkas ta koos vennaga, kui ta esimest korda videot “Jeremy” vaatas, pagana hirmu, kuid tundis siiski huvi albumit rohkem kuulata.

Jeff Zito raadiost 98.7 esitas oma seisukohad ka Tenile. Ta käis 10. klassis ja hiilis koolist välja, et laule kuulata. Peagi leidis ta end plaadi lugusid kuulamas peaaegu iga päev. Samal ajal oli Nick McIlwain Philly WMMR-ist keskkoolis, kui ta albumit esimest korda kuulis. Ta armus koheselt kõigisse albumi lugudesse. Kõik liikmed mäletavad selgelt oma esimest reaktsiooni albumile Ten.

Nende lemmiklood albumilt Ten

Album Ten oli olnud inimeste meeltes üle kogu maailma. Küsimusele vastas Jeff, et on albumilt kuulnud mitmeid kuulsaid hitte, kuid ülejäänutest olid tema lemmikud “Once”, “Porch” ja “Release”. Ta tunneb end nende kolme laulu sõnadega tõeliselt seotuna. Kuigi ka Marija ütles, oli “Veranda” tema lemmik.

Samal ajal võlusid Adam 12 selgelt 'Ookeanide' sõnad. Tema südames on laulul siiani eriline koht. Mitte ainult see, vaid ka talle meeldis Pearl Jami singlilugu 'State of Love and Trust'.

Marija ja Jeff on samuti armunud laulusse 'Black'. Nick McIlwain on kõik öelnud. Ta arvab, et kõik albumi lood olid suurepärased. See on laul, mida käsitletakse tänapäevani palju. Aastakümnete üks suurimaid rokkbände Pearl Jam oli oma kuulsa hittalbumiga Ten selgelt kõigi südamesse erilise mõju avaldanud.