Pärast Charlie Coxi on lootust, et Krysten Ritter ja Jon Bernthal naasevad MCU-sse

Charlie Cox on kuulus oma rolli poolest filmis Julm Netflixi sari, kuigi sari lõppes 2018. aastal. Selle tagastamiseks on endiselt head võimalused. Hiljuti on ta olnud uudistes, sest on tõenäoline, et tema Daredevili tegelaskuju võib filmis osaleda pärast seda, kui filmi treiler ilmus. Ämblikmees: Pole teed koju ja fännid on treilerist välja toonud pisidetailid ja kahtlustavad stseeni, kus nad võisid näha Daredevil'iga samasuguseid punaseid kangaid.

Sellega seotud lihavõttemune näete siin ...Kui Charlie Coxilt sama küsiti, eitas ta kuulujutte, et tema tegelast seal ei ole. Kuid tal pole selle mängimisega probleeme ja ta tahaks hea meelega naasta oma DefenderUniverse'i, kus tal oli seal kõige hämmastavam meeskond, kus ta võitles kuritegudega ja lahendas kuritegusid.

edasise küsimuse peale ütles ta, et ei soovi kommenteerida asju, mida ta isegi ei tea ja see ei oleks kellegi suhtes aus, kui ma lihtsalt ütlen, mida tahan – seda võib tõlgendada nii, et ta ei taha kedagi häirida, öeldes ja tappes tema võimalused olla Daredevil, kui seeriat tulevikus tehakse.

Kui temalt küsiti sarja The Punisher, ütles ta, et talle meeldiks Jon Bernthal rolli taastäitma Karistaja , ütles ta, et kui on tõenäoline, et The Punisheril on uued sarjad, siis talle meeldiks näha, kuidas Jon Bruthal mängib karistaja rolli. Jon Brethal on tema rolli tõttu tohutult populaarne ja tema fännide seas armastatud, kuid sarjas ületas Marvel hee karistaja ennast ja tema rolli on kindlasti Marveli fänn, mida ei saa kunagi unustada.

Samuti ütles ta, et talle meeldiks näha Daredevilit ja Punisherit koos spin-offis, kus asjad võivad muutuda huvitavaks, kuna keegi ei tea, mis juhtub, kuid kindlasti on tore neid koos vaadata.

Charlie Cox ütles ka, et talle meeldiks Krysten Ritter naasma kui Jessica Jones , Jessica Jones on üks Marveli lemmikutest kuritegude lahendamise detektiividest ja tal on sellest kolm hooaega ning Krysten Ritter on kuulus oma rolli poolest. Charlie Cox ütles, et talle meeldiks teda taas ekraanil näha ning et ta on töö ja tema näitlemise austaja.

Ta ütles, et seda rolli poleks saanud paremini mängida kui need, kes on seda juba mänginud.

Kuigi Jon Bernthal ise ütles, et tema roll on midagi, mida ta tahaks teha, kuid ta ei stressa selle pärast, et ja tema elu läheb edasi, on ta juba hõivatud muude asjadega.

Kuigi Krysten Ritter ütles, et talle meeldiks kindlasti Jessica Jonesi rolli mängida ja ta tahaks tagasi tulla.

Kuigi Marvel on avanud uksed Multiversesse ja näib, et muud sõnadest ja mida saab ajaskaalale lisada, on tõenäoline, et saame varsti näha kõike koos mõnes spin-off sarjas või filmis.