Kono Oto Tomare 3. hooaja väljalaskekuupäev; Kas see on ametlikult tühistatud?

Kui olete animesõber, olete õiges kohas. Oleme kõik kuude kaupa oodanud, et kuulda midagi väga kuulsast animesarjast Kono Oto Tomare 3. hooaeg. Alates saate teise hooaja lõppemisest on inimesed küsinud saate uuendamise kohta kolmandaks osaks. Kas saade jääb ära või uuendatakse seda kolmandaks osaks? Olge meiega kursis, et teada saada kõike Kono Oto Tomare 3. hooaja kohta, just siin!

LEIA KÕIK, MIDA TAHAD TEADA KONO OTO TOMARE KOHTA, LIHTSALT SIIT!

Kono Oto Tomare on ilus animesari. Sari põhineb samanimelisel Jaapani mangal, mille kirjutas Amy. Saade keskendub tõsielusündmustele, mille keskmes on keskkooliõpilased. Publikule meeldisid saate kaks eelmist hooaega. See on täis mitmeid komplekse, melodraama ja intensiivseid emotsioone.Seni oleme näinud kahte hiilgava sarja hooaega. Kuid kaks aastat on möödas ja me pole ikka veel kuulnud ühtegi värskendust ega uudist seoses saate uuendamisega kolmandaks osaks. Kas see on siis tühistatud? Meie teadmiste kohaselt moodustab algne mangalugu umbes kakskümmend viis romaani. Kas me saame kunagi näha saate kolmandat hooaega? Aga millal see teatavaks tehakse? Et seda kõike teada saada, jätkake lugemist, allpool võite leida kindla väljalaskekuupäeva.

Loe ka: Shikizakura 2. jao väljalaskekuupäev ja kellaaeg kogu maailmas

MILLAL KONO OTO TOMARE 3. HOOAEG ILMAB?

Kono Oto Tomare esimene hooaeg käivitati 2019. aasta 6. aprillil ja lõppes 30. juunil 2019. Kokku oli selles umbes kolmteist osa. Seejärel suundusime edasi sarja teise seeriasse. Kono Oto Tomare 2. hooaeg oli eetris 6. oktoobril 2019 ja lõppes 29. detsembriks 2019.

Kuid kahjuks ei ole me pärast saate teise seeria lõppu midagi saanud saate kolmanda hooaja kohta. Fännid on nüüdseks oodanud peaaegu 2 aastat, kuid tundub, et see on lõputu ootamine.

Meie hinnangul arvame kindlalt, et loojad ei ole kogu mangaväljaannet saate kahele eelmisele hooajale kaasanud. Nii et sisu osas on veel piisavalt sisu, mida esitleda. Seega sisule mõeldes saame ehk näha sarja kolmandat hooaega.

Kuid siiani pole me saate tegijatelt tegelikult midagi kuulnud. Sarja Kono Oto Tomare kolmanda hooaja ametliku väljalaskekuupäeva kohta pole endiselt teadaannet ega deklaratsiooni. Seega arvame endiselt, et saadet ei jäeta ära, kuna ametlikke teateid saate ärajäämise kohta pole. Kindlasti näeme Kono Oto Tomare 3. hooaega selle aasta lõpuks, 2021, või järgmise aasta, 2022 alguses. Kindlasti anname teile saate kolmanda hooaja soliidse ilmumiskuupäeva niipea, kui saame sellest ametlikult teate.