Katie Holmes KASUTAB Suri Cruise'i, et Tom Cruise'ile TAGASI saada, et TEMA VÄLJA jättes

Katie Holmes ja Tom Cruise kohtasid mõnda aega 2000. aastatel ja olid üks staarpaare, keda tunti TomKati nime all, ja siis lõpuks otsustasid nad 2012. aastal Tom cruise'i tõttu lahutada ja kunagi on nad lahus olnud. Aastal 2005 ristles Tom mööda telekat ja kuulutas, kui väga ta Katie Holmesi armastab, kuid vaatamata sellele, et tema abielul oli tõuse ja mõõnasid ning lõpuks läksid nad teineteisest lahku.

Katie Holmes rääkis ühes intervjuus, kuidas tema tütar, hoolimata sellest, et ta on nii noor, saab hakkama asjadega, millega enamik vaevab ja millest on saanud tema oluline osa, kus nad mõlemad elavad isegi ühe katuse all ja on parimad sõbrad. Ta väitis, kuidas mõnikord, kui ta tunneb end halvasti ja Suri on tema jaoks iga kord olemas.Katie Holmes pole ikka veel Tomi kruiisist läbi ja veebis on juba ilmunud artikkel, mis toetab seda väidet, et isegi nad olid sügavalt armunud ja nende abielu kestis 6 aastat Katie Holmes pole ikka veel kruiisist läbi. Mõned usuvad, et Katie Holmes sihib Tom Cruise'i tema mahajätmise ja mahajätmise ning selle eest, et ta ei aktsepteeri oma liha ja verd nende tütrena.

Kuigi ka mõned fännid on selle üle vaielnud ja nimetanud seda valeväiteks, sest Katie Holmes on õnnelik ja oma eluga hõivatud ning tal pole Tom cruise’i suhtes mingeid tundeid ja ta armastab siiralt oma tütart. Katie Holmes jagab Instagramis aeg-ajalt oma tütrest mõnda armsat videot ja postitust.

Vaadake seda postitust Instagramis

Katie Holmesi (@katieholmes) jagatud postitus

Kuigi Tom Cruise on praegu vallaline ja kuulujuttude järgi käib kellegagi kohtamas. mõned usuvad, et Tom Cruise suhtleb nendega endiselt ja aeg-ajalt võtab ühendust kui mitte inimese, siis helistades. Midagi ei saa aga kindlalt väita. Kuigi Katie Holmes ei pruugi kruiisist üle minna, kuid Internetis leiduvate tõendite ja allikate kohaselt polnud ta Tom cruise'ist lahutades kunagi muret väljendanud, teadis ta, mida teeb. Kuna Tom Cruise on megastaar, siis peamiselt töö tõttu pole tal olnud ühtegi stabiilset suhet ja tundub, et ta hüppab alati ühe naise juurest teise juurde ja jätab maha need, kelle vastu enam huvi ei tunne.