Kassa: Fännid USKUVAD, et Matrix 4 kukkus ära, kuna Laurence Fishburne'i asendati Morpheuse rollis

Sissejuhatus

Neo teekond The Matrixi maailma lõpeb Maatriksi saaga lõpuga. Neljas film Maatriksi frantsiis ilmus detsembris 2021. Selle frantsiisi neljanda ja viimase osa nimi on ' Maatriksi ülestõusmised .’ Kõik frantsiisid on algusest peale palju populaarsust kogunud. Neljas osa ei olnud teistsugune. Matrix Resurrections on end tõestanud kui 2021. aasta üks hämmastavamaid filme.

Esimese osa kolmandast osast on möödunud 18 aastat Maatriksi triloogia 2003. aastal. Kuid pärast seda, kui publik vaatas hiljuti ilmunud neljandat osa, olid meie käes erinevad hinnangud. Mõned ütlevad, et neljanda osaga saab lähedalt võrrelda Maatriks on uuesti laaditud algsest triloogiast. Fännid, kes 22. detsembril filmis kinodes ringe tegid, ütlesid, et film oli naljakas ja humoorikas. Seda öeldes on kriitikud ja fännid režissööri kritiseerinud, Lana Wachowski . On ka inimesi, kes rääkisid direktori toetuseks.Kes oli Matrixi filmis ja kes mitte?

Peategelase Neo rolli kordab ei keegi muu kui Keanu Reeves . Kolmainsuse trinitaarset rolli kordab Carrie-Anne Moss . Aga seekord me ei näinud Laurence Fishburne kordades Morpheuse rolli. Teisest küljest oleme näinud uut versiooni Yahya Abdul-Mateen II . Lisaks kordas Merovingi ja Niobe tegelast Lambert Wilson ja Jada Pinkett Smith . Aga nägime ka uusi näitlejaid nagu Neil Patrick Harris , Priyanka Chopra Jonas , Jonathan Groff , Ellen Hollman , James McTeigue , ja Jessica Henwick liitumine maatrilise ülestõusmisega.

Mida arvavad fännid Laurence Fishburne'i puudumisest?

Fännide arvustuste juurde tulles on see film pälvinud fännidelt ja kriitikutelt üle kogu maailma rasket kriitikat. Peale selle, et filmi süžee ja tehniline areng on filmi populaarsusele palju kahju teinud, on üks tegur teistest olulisem. See on endise maatriksimeeskonna põhimeeskonna liikmete puudumine. Kes see on? noh... kes muu kui Laurence Fishburne? Sellest filmist, mis lõi süžeesse tohutu augu, puudus maatriksmaailma teejuht, kes Neot tema raskel teekonnal tervitas. Sel juhul mängis suurt rolli nostalgia faktor. Uus mees, kes tuli tagasi Morpheuse rolliga, on Yahya Abdul-Mateen II. Noh… ta on teinud head tööd, nagu teda juhatati, kuid võrreldes eelmise Morpheusega.

Pole kahtlustki, et meil ei jää muud üle, kui jääda lainel ja vaadata, kas Matrix Resurrection suudab koguda sama paigutustooniga Matrixi triloogia mastaape ja kvaliteeti. Kuid kõigi nende fännide jaoks, kes arvasid, et film jääb frantsiisi teise osaga samasse ilukategooriasse, on aeg teha meie ootustes suuri muudatusi.