Kas Tim Roth esitab She-Hulk Disney+ sarjas oma jäleduse?

Tatjana Maslany on valmis mängima She-Hulki 2022. aastal tulevases telesarjas She-Hulk!

Lühikese pilguga, mida nägime, nägime Tatiana oma ikoonilises lillas She-Hulki ülikonnas hämmastavat välimust. Tegijad on Stan Lee ja Jack Kirby koomiksite tegelaskujuga üsna tihedalt kinni jäänud.

Selle uue, peatselt ilmuva väljaande ümber on palju kõmu ja me ei jõua ära oodata rohkem filmimaterjali, enne kui saade järgmisel aastal välja tuleb!Ta Hulk esimene pilk

Ta-Hulk

She-Hulkist teatati augustis 2019. Seoses Covid-19 pandeemia ja sellega kaasnenud viivitustega jäid võtted ja tootmine veidi edasi. She-Hulk ilmub lõpuks 2022. aastal.

See põhineb Stan Lee loodud tegelaskujul.

See ilmub Disney Plusis ja sellel on kokku 10 osa.

She-Hulk on komöödia, superkangelane, juriidiline draama, mille režissöörid on Kat Coiro ja Jessica Gao ning produtsendid Kevin Feige, Louis D’Esposito, Victoria Alonso, Kat Coiro, Jessica Gao ja Brad Winderbaum.

She-Hulki väljalaskekuupäev

She-Hulkil pole veel konkreetset väljalaskekuupäeva! Teame vaid seda, et see ilmub millalgi 2022. aastal, tõenäoliselt aasta esimesel poolel. Vaatame, millal otsustavad tegijad meid üllatada!

Kas Tim Roth täidab oma jäleduse rolli filmis She-Hulk?

Suurim küsimus, mis fännidel võib olla, on see, kas Tim Roth naaseb She Hulkis Abominationina. Vastus on jah!

Tim Rothi nähti hiljuti kaameos filmis Shang-Chi ja kümne sõrmuse legend kui jäledus, kõrvuti Benedict Wong .

See andis fännidele aimu, et Abomination võib pärast Incredible Hulki filmi naasta. Tim Rothi näeb filmis She Hulk Abominationina ehk Emil Blonskyna.

Tim Roth kirjeldas oma naasmist Marvel Cinematic Universe'i (MCU) alguses raskelt, kuid pole ülimalt põnevil ega rõõmus, et saab meeskonnast osa saada!

Isegi me ei jõua ära oodata, et saaksime teda taas Marveli filmis suurel ekraanil näha!

Kes või mis on jõledus?

Emil Blonsky on endine Briti kuningliku merejalaväe eriüksuse ülem ja Abominationi alter ego / algne isiksus.

Ta oli SOCOMi liige ja püüdis Hulki tabada, kui USA kindral Thaddeus Ross süstis talle Super Soldier Serum'i varianti. Lahingus Hulki vastu kaotas Emil Blonsky ja talle lasti seejärel üle gammakiirgusega verd, mistõttu ta muutus Hulki suuruseks jõleduseks, kes on surmavam ja tugevam.

Suure Hulkiga sai ta ikkagi kuidagi lüüa.

Kes veel She-Hulki pärast naaseb?

Näitlejad, kes saavad osa She-Hulkist, on

Näitlejad ja teaser tunduvad väga paljulubavad ja me ei jõua ära oodata, millal saab She-Hulki vaadata! See on kindlasti ootamist väärt ja Marvel ei valmista kunagi pettumust!