Kas Taylor Swift ja Joe Alwyn on SALAJAS kihlatud? Kuulujutt seletatud

Taylor Swift on nüüd kihlatud? Kas sensatsiooniline laulja tõesti abiellub? Kas kuulujutud on tõesti tõesed? Taylor Swift on alati olnud oma armuelu eraviisiline. Praegu käib ta kohtamas Joe Alwyn . Nad hakkasid käima juba aastal 2017. Seni on mõlemad olnud üksteisega kooskõlas. Aga kas need kaks on tõesti kihlatud? Olge meiega kursis, et tõde teada, just siin.

Taylor Swifti ja Joe Alwyni keemia ja romantika

Pärast tõesti pikka aega, lõpuks Taylor Swift avas oma eraelu armuelust. Tema Netflixi dokumentaalfilmis Miss Americana , mis ilmus juba 2020. aastal, jagas laulja oma era- ja isiklikust elust. Nii Taylor kui ka Joe tahavad, et nende suhe oleks privaatne. Nad ei taha seda intervjuudes ja taskuhäälingusaadetes arutada. Neile sobib tõsiasi, et 'pealkirju ei looda'. Mõlemad austavad üksteist tohutult ja armastavad üksteist väga. Nad ei taha saada meedia sildistatud.Laulutunne Taylor Swift on kihlatud?

Samas dokumentaalfilmis oleme näinud tema vasakul käel teemantsõrmust. Tegelikult oli ta ekraanile vilksatanud hiiglasliku uhke sõrmuse. Tema tegevus tekitas kuulujutud. Taylor esitles esimest korda ajaloos mõnda oma romantikaklippi koos Joe Alwyniga. Mõlemaid nähti teineteise seltskonda nautimas.

Pole kahtlustki, nad tahavad koos vananeda. Joe on alati suutnud Taylori kõrval seista. Nad ei räägi üksteisest avalikult, kuid nad armastavad üksteist väga. Taylor on oma kihlumise kuulujuttudest vaikinud. Ta nimetab Joe Alwynit endiselt oma poiss-sõbraks, mitte oma kihlatu. Ilmselt arvate, et kuulujutud on praeguseks haihtunud. Aga arvake ära, sa eksid! Need kaks plaanivad teineteise jaoks midagi 'erilist'.

Taylor Swift ja Joe Alwyn märkasid St. Ives'is, kus neil oli meeldiv koos olla

Hiljuti, 2022. aastal, on paari märgatud St. Ives'is. Paistab, et paar on valmis astuma oma suhtes järgmise suure sammu. Kas need kaks plaanivad kihluda? Reis peaks olema väga privaatne. Nende hubane reis St.Ives'i on muutnud asjad kuumaks. Vana kuulujutt põleb jälle!

Meie allikate sõnul on Taylor sõitnud eralennukiga Nashville'ist Cornwalli. Ta läheb Suurbritanniasse oma poiss-sõbraga kohtuma. Tegemist on kolmepäevase puhkusereisiga. Mõlemad on oma erilisest reisist põnevil. Paar on plaaninud koos lennata troopilisele St. Ives'i maale. Noh, see pole veel kõik, Taylor on oma töögraafikus teinud erilisi muudatusi.

Reis oli ootamatu plaan. Kas Taylor Swift plaanib abielluda? Me pole ikka veel erilisest sündmusest teadlikud. Kuid kindlasti teavitame teid selle teema kohta, niipea kui kuuleme selles küsimuses midagi uut. Seni, et saada rohkem värskendusi kuulsuste viimaste kuulujuttude ja mahlaste lugude kohta, olge meiega kursis just siin.

SildidJoe Alwin Taylor Swift