Kas sel aastal on oodata Tabu 2. hooaega? Siin on see, mida me seni teame

Tabu on BBC telesari, mis on väga kuulus ja mida publik armastab. Vaatajad nägid esimesel hooajal žanre Periood Action, Krimipoliitiline põnevik ja Ajalooline ilukirjandus. Seriaali nähti esmakordselt 7. jaanuaril 2017. Esmakordselt esilinastus saates BBC ONE. Saate töötasid välja Kristoffer Nyholm ja Anders Engström ning saate produtsent oli Tim Bricknell. See sai IMDB reitingu 8,4/10, mis on tõesti suurepärane hinnang. Taboo 1. hooajas oli kokku 8 osa. Sari oli nii hea, et fännid ootavad sellest ajast peale Taboo 2. hooaega.

Tabu kohta

See saade kujutab 1800. aastate Suurbritanniat kogu selle auravas vulgaarsuses ning korruptsioonis on intrigeeriv ja hüpnotiseeriv. Ridley Scott ja Tom Hardy on oma silmapaistvalt parimad. Tootmise kvaliteet ja maastik on esmaklassilised. Näitlejatöö on tänapäeva turul haruldase kvaliteediga. Tom Hardy ei reeda oma tegelaskuju peategelasena. Salapära, reetlikkust, salakavalust ja pimedust on ohtralt. Kui ta on sisse lülitatud, ei taha te ühtegi sõna kahe silma vahele jätta ega nuriseda. Tabuol on ka suurepärast tumedat huumorit, et vabastada kriitilistel hetkedel kogunenud stress.

Selle etenduse ajaperiood loob vaatajatele kogu meeleolu. See tekitab TÕESTI seda vaadates vana Londoni ja Ripper Jacki tunde.Näitlemine on 1. hooajal väga meelelahutuslik ja usutav, nagu me ootame ka Tabu 2. hooaega. Lugu on üllatav ja hoiab teid kursil. fännid ootavad tulevikus veel palju üllatusi, kuna Taboo 1. hooaeg lõppes mõningate järsu muutustega. See pole kindlasti mõeldud nõrganärvilistele, kuna seal on verd ja verevalumeid. Sarja nimi on Tabu ja see ärkab tõesti elavaks tänu mõnele heale näitlejatööle.

Tabu 2. hooaja ilmumiskuupäev

Taboo 3. hooaja tootmist pole veel alustatud. Niipalju kui me teame, on 2. hooaja stsenaariumid tehtud, kuid tegijad on hõivatud sarja, näiteks Venom, tootmisega. Seega, kui vaatame praegust olukorda, ei saa me eeldada, et Taboo 2. hooaeg tuleb sel aastal, kuid me eeldame, et see jõuab eetrisse 2023. aastal.