Kas Leonardo Dicaprio on OMA UUE tüdruksõbra kellegi VEEL NOOREMA jaoks maha jätnud?

Leonardo Dicaprio on kohtamas käinud paljude ilusate näitlejannade ja modellidega. Praegu tutvub ta näitlejannaga Camila Morrone . Ta on modell ja näitleja. Uurime Leonardo ja Camila suhete kohta rohkem üksikasju.Leonardo ja Camila kohtusid 2017. aastal Cannes'i filmifestivalil. Camila Morrone oli siis kõigest 19-aastane. Pärast üritust sai neid kahte tihedamini klõpsitud. Paparatsod kujutasid neid kahte Barney poes detsembris 2017. Võib arvata, et sellest ajast peale hakkasid nad kohtamas käima.

2019. aastal nähti Leonardot pildistamas oma kuulujutud tüdruksõpra. Paljud kommenteerisid ja märkisid teda Instagrami poiss-sõbraks. Camila vastas aga ja ütles, et ta on suurepärane näitleja ja teda ei tohiks selliste nimedega sildistada. 2020. aastal esinesid Camila ja Leonardo avalikult Oscarite jagamisel. Neid pildistati koos ka Coachellas.Camila Morrone on praegu 24-aastane. Esmalt kõndis ta Moschino rajale. Ta töötas ka Victoria’s Secreti ja Coachiga. Tema ema on näitleja ja isa töötas modellina. Kuid ta paljastas ühes intervjuus, et ei tahtnud kunagi Hollywoodist osa saada. Ta jagas, et nägi alati oma vanemaid raha pärast hädas. Nad tahtsid alati olla rahaliselt sõltumatud, kuid nad pidid ootama inimestelt palka. Ta paljastas, et soovib omada lihtsat elustiili ja soovib ka jätkata õpinguid kolledžis.

Camila võitis ka San Diego rahvusvahelisel filmifestivalil tõusva tähe auhinna. Ta on ka osa Daisy Jonesist ja Sixist. Filmi on produtseerinud Reese Witherspoon ja põhineb romaanil. Camila ja Leonardo vanusevahe on 23 aastat. Paljud inimesed kommenteerivad oma pöörast vanusevahet. Kuid Camila ei ole selle pärast eriti mures. Ta tunneb, et on hea kohtuda inimesega, kellega soovite kohtamas käia.

Töövaldkonnas Leonardo DiCaprio uus film Ära vaata üles toimib Netflixis hästi. Filmis mängib Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence , Meryl Streep , Jonah Hill , Timothee Chalamet ja palju muid tähti. Noh, loodame, et paar läheb tugevaks ja viib oma suhte järgmisele tasemele.