Kas Keanu Reeves PETAB Alexandra Granti koos Sandra Bullockiga, selgitas kuulujutt

Tutvumine

Keanu Reeves ja Sandra Bullock Seos sai alguse nende rollidest 1994. aasta filmis Kiirus , kus neist said suured sõbrad. Kuigi nad on juba avalikult tunnistanud, et on teineteisesse armunud, pole nad kunagi teineteisele oma emotsioonide teemal päriselt kõnelenud, uskudes, et see seab ohtu nende suhte. Intervjuus rääkides avaldas Sandra, et tal oli soov tunnistada oma tundeid Keanu Reevesi vastu, kuid ta kartis, et staar teda tõrjub. Sellest hoolimata tundis ta, et tema otsus sõprust jätkata oli täiuslik. Keanu Reeves seevastu eelistab oma intiimelu privaatsena hoida. Ühes intervjuus tunnistas ta, et on Sandra Bullockist vaimustuses.

Spekulatsioonid, et mõlemal staaril on afäär, pärinevad ajast, mil nad hakkasid 2006. aastal filmi The lake view filmima. Keanu Reeves oli varem seotud Alexandra Grant ja nüüd väidetavalt tutvub Sandra Bullockiga. Fännid on juba pikka aega soovinud neid kahte paarina näha ja lõpuks juhtub see kellegi teadmata.Keanu Reevesi ja Alexandra Granti suhe

Alexandra Grant ja Keanu Reeves kohtusid alguses. Paar oli teineteisega igati rahul ja rahul sellega, kuidas nad tunnevad end üksteise kõrval mugavalt. Duo oli eriti tuntud, kuna Keanu Reeves nägi esimest korda 18 aasta jooksul kedagi teist. Tema endine tüdruksõber hukkus autoõnnetuses. Mõlemad staarid olid pikka aega sõpruses ja seejärel avasid nad oma suhte novembrikuus. Neid peeti Hollywoodi üheks mõjukamaks paariks.

The John Wick staar Keanu Reeves tegi oma viimase ametliku väljasõidu juulikuu nädalavahetusel Berliinis, kus ta einestas koos oma kunstnikust väljavalitu. Kui varem on Reeves oma armusuhteid saladuses hoidnud, siis veebivõrk otsustas hiljuti tema seose Grantiga avalikuks teha. Paar oli teineteisega seotud aastaid ja kohtus seetõttu ka nädalavahetustel ning on ka koos teinud mõnda tööd nagu Shadows, mis oli nii Keanu kui ka Alexandra koostöö. Teine paari ühine jõupingutus hõlmab raamatumaja nimega X Artists’ Books.

Grant rääkis oma seotusest Reevesiga esimest korda märtsis, rääkides Vogue'ile kohtlemisest, mida ta koges pärast ühenduse ametlikku tegemist. Publik on jumaldanud Keanu Reevesit ja Sandra Bullockit, kui nad 1994. aasta filmis Kiirus ekraanile ilmusid – ometi on kaks Cinematicu superstaari vaid sõbrad. Kahtlemata saaks sellest paarist vinge, kuid need staarid on leidnud oma eraldi partnerid. 2015. aastal abiellus Virginia neiu fotograafiga Bryan Randall pärast temast lahkuminekut Jesse James 2010. aastal. Näitlejannat on õnnistatud ka kahe lapsega, nimelt 2010. aastal sündinud Louis ja 2012. aastal Laila. Teisest küljest on Keanu Reeves õnnelik ka oma armastuse Alexandraga kohtamise üle.

Need kuulujutud tulenevad vaid lootusest näha paari oma fännide südames, mis annavad alust kuulujutudele, et Reevesil on Bullockiga afäär.