Kas Kate Maral ja Jamie Bellil on ABIELUPROBLEEMID, siin on see, mida tööstus ütleb

Mis toimub Hollywoodi paaridega? Kate Mara ja Jamie Bell kas olete oma abielule lõpu tegemas?! Paar on teineteise suhtes tõeliselt mõistev. Aga mis siis, kui neil on abieluprobleeme? Kas näeme veel üht kuulsuste paari lahutamas? Noh, oodake, enne kui asute järeldusele! Kas kuulujutud on üldse tõesed? Meil on kõik, mida sa selle paari kohta teada tahad, just siin.

Siit saate teada kõike Kate Mara ja Jamie Belli kohta!

Me kõik teame, kuidas Kate ja Jamie kohtusid! Paar kohtus oma filmi võtteplatsil, Fantastic Four taaskäivitamine , mis leidis aset aastal 2015. Mõlemad mängisid filmis peaosasid. Aja möödudes armusid mõlemad filmi kallal töötades üksteisesse. Varsti pärast filmi linastumist, vaid aasta pärast, otsustasid mõlemad oma pulma sõlmida. Mõlemal on ilus tütar, kes on praegu kaheaastane. Ärge unustage, et Jamie jagab oma endise elukaaslasega ka üliarmsat poega, kelle nimi on Jack, Evan Rachel Wood . Praegu toimib nende abielu üsna hästi ja sujub sujuvalt. Kate on ka väitnud, et nad ei saa kauem kui kaks nädalat üksteisest lahus olla!Kate Maral oli raseduse katkemine! Kas teadsite sellest?

Me kõik teame, et paar sünnitas oma esimest tütart juba aastal 2019. Kuid pärast nii palju aastaid saime teada, et Kate'il oli enne tütre sündi tõsine raseduse katkemine. Jah, on teatatud, et näitlejal on stressi ja muude probleemide tõttu nurisünnitus. Ta oli pärast kaotust täielikult murtud. Kuid Jamie on raseduse katkemise ajal temaga tugevalt kaasa elanud. Ta oli teda kõik need aastad väga toetanud ja armastanud, mis on nüüd tema valu vähendanud.

Tegelikult muretses ta ka oma teise rasedusetapi ajal uue raseduse katkemise pärast. Ta oli sellest väga pinges. Tema raseduse katkemine oli talle kindlasti tõsine probleem. Aga tänud abikaasale, kes oli tema eest väga hästi hoolitsenud, teise raseduse ajal. Õnneks oli tal teise lapse ajal edukas ja turvaline sünnitus.

Tööstus kahtlustab, et paaril on abieluprobleeme?

Kuulus Hollywoodi tööstus on täis kuulujutte ja viimaseid tuliseid kõnelusi. Igal uuel päeval saame uue teema, millest rääkida. Sarnaselt kahtlustatakse, et Kate Maral ja Jamie Bellil on abieluprobleeme. Selle kohta pole suuri uuendusi ega uudiseid. Kui miski mäest alla läheb, jõuab see kindlasti uudiste tippudesse. Seetõttu soovitame mitte kuulda tavalisi kuulujutte.

Seni peetakse mõlemaid üksteisega väga rahulolevateks. Nende abielu kasvab iga päevaga. Kui arvestada, siis näete, et mõlemad on koos olnud viimased 6 aastat. Mõlemad on endiselt suurepärane näide vapustavast kuulsuste paarist. Kui soovite rohkem selliseid värskendusi viimaste kuumade kuulujuttude ja uudiste kohta, hoidke meiega ühendust, just siin!