Kas Jordyn Woods on rase? Siin on, kuidas ta KUULJUTUDELE reageeris

Jordyn Woods ootab oma esimest last? Kas ta on rase? Kas ta ei näe rase välja? Kas ta ostis oma vastsündinule pisikese kingakarbi? Noh, Jordyn Woods on lõpuks vastanud kuulujuttudele seal. Mõned allikad väitsid, et modell ootab oma praeguse poiss-sõbraga oma esimest last, Karl-Anthony Towns . Need kaks naudivad oma suhet täiel rinnal. Jordyn on oma praeguses suhtes tõeliselt õnnelik. Nende suhe kulgeb sujuvas tempos ja nad on teineteisele pühendunud. Olge meiega kursis, et teada saada tegelikku tõde selle taga, just siin.

Kas Jordyn Woods on rase? Tea tõde, siin all!

Mõni päev tagasi postitas Jordyn oma Instagrami postitusse armsa väikese karbi. Inimesed arvasid, et ta ostab vastsündinud lapsele kingapaari. Kuid siin see nii ei olnud. Kuulujutud rääkisid, et ta oli rase. Meedia läks selle uudise peale hulluks. Tema fännid olid tema pärast väga põnevil. Kuid lõpuks on Jordyn Woods kuulujutud ümber lükanud.Vaadake seda postitust Instagramis

Postitus, mida jagas HEIR JORDYN (@jordynwoods)

Ta on selgelt öelnud, et armas väike kinkekaartide karp. Ta ei ole veel rase. Jordyn tahab emaks saada, kuid mitte nii vara. Praegu keskendub ta oma karjäärile ja suhetele. Ta tahaks väga last kasvatada. Tegelikult, kui ta kunagi rasedaks jääb, siis ta seda meie eest ei varja. See on tema elu suurim uudis ja ta jagab seda kindlasti oma jälgijate ja sugulastega. Kuid praegu peate tema ütlusi usaldama. Ta ei oota oma esimest last.

Jordyn elab oma parimat elu koos oma poiss-sõbra Karl-Anthony Townsiga

Jordyn Woods on oma suhetes Karliga tõeliselt õnnelik. Mõlemad armastavad üksteist väga ja on otsustanud üksteise kõrvale jääda. Nende keemia ja side on selgelt nähtavad nende Instagrami piltide kaudu. Tal on korvpalluriga tore. Nad on oma suhetes ühtlases tempos. Karl tunneb end tõeliselt õnnelikuna, et Jordyn on tema elus.

Nii nagu iga teine ​​paar, on ka Jordyn ja Karl läbi teinud väiksemaid ja suuremaid tõuse ja mõõnasid. Samuti on nad oma suhtes näinud jämedat lappi. Kuid siiski on neil kahel õnnestunud kokku jääda. Nad tegid oma suhte avalikuks 2020. aasta septembris. Mõlemad on nende suhte kaudu arenenud. Inimesed armastavad ja hindavad oma suhteid ja sõprust.

Need kaks pole veel otsustanud oma pulmasõlme sõlmida. Mõlemad uurivad üksteist. Nad püüavad üksteist paremini tunda. Nad tahaksid kunagi lapsi saada. Mis aga praeguste kuulujuttude poole puutub, siis need kaks ei astu lapsevanemaks olemisse. Nad võtavad asju aeglaselt. Nad suhtuvad oma suhtesse tõsiselt. Võite oodata nende pulmasõlmest kuulda, tõesti varsti. Kindlasti teavitame teid sellest, niipea kui selle teema kohta midagi uut kuuleme. Praegu on see kõik. Kuulsuste kuulujuttude ja siselugude värskeimate värskenduste saamiseks hoidke meiega ühendust, just siin.

SildidJordyn Woods Karl-Anthony Towns