Kas Christopher Reeve'i Superman võiks filmis Flash Movie liituda Michael Keatoni ja Ezra Milleriga

Kuna alalisvoolu universumis toimub juba palju superkangelaste veebisarju, on see tõenäoline Christopher Reeve Superman ja Michael Keaton võiksid liituda filmiga The Flash. Nüüd, kuna me teame, et Flash võib reisida erinevatele maadele ja tal on võimsus luua erinevaid ajaskaalasid, ja seda on juba juhtunud alalisvoolu universumi veebisarjades ja see on võimalik, et see võib juhtuda ka filmis.

Kõik kokku koondades on suur võimalus, et näeme mõnda kangelast tulevastes filmides DC universumi reklaam. Seal on juba uudiseid kinnitatud Keatoni liitumise kohta The Flashiga, nüüd võib see olla mitmes mõttes ikooniline, esiteks Batmani roll. ja kus ta räägib oma ikoonilise dialoogi ning see toob koheselt taas populaarsust.Teiseks on Superman oma klassikalistes riietes ja ka legendi enda poolt ning et pärast 30 aastat võime tõsiselt öelda, et see on ajaloo suurim tagasitulek.

Lõpuks, see ei saa olla ühe filmi jaoks õige nii palju asju ühe filmi jaoks Ei! Kindlasti näeme neid frantsiisis rohkemates ja nüüd on täielik valik DC, kellele tuua ja lisada. Kuid me ei pahanda, kui need legendid tagasi toovad.