Kapten Marvelist Black Widowni ja nüüd The Marvelsini; Miks on Marveli SOOVAHETUS olulised tegelased ja kaabakad?

Marveli stuudiod on rullunud alates kümnendi filmi Avengers: End Game esitamisest. Kuid tundub, et Marvel õpib oma varasematest vigadest ja püüab teha muudatusi oma tulevastes projektides, millele ta soovib keskenduda, ja seekord ei taha ta mitte ainult filmide tegemisele aega võtta, vaid ka ei taha olla see, kes lihtsalt keskendub. kangelasel keskendub see igale filmis olulisele elemendile. Alustuseks oletame, et see on juba kavandanud kurikaelte rollide soovahetust. Need, kes seda ei tea, on see, mida me nimetame meessoost koomiksist väljamõeldud tegelase loomiseks ja tegelikkuses filmi tegelase kujutamiseks naisena ja vastupidi.

Kuigi Marvel on kindlasti suur frantsiis, ei kõhkle ta kindlasti filmis katsetamast, et tajuda täpselt publiku reaktsiooni filmis sisalduvatele elementidele. Jah, Marvel on keegi, kes mõtleb kõigele eelnevalt läbi ja teeb kõik endast oleneva, et publikut konksul hoida. Väike eksperimenteerimine on midagi, mida marvel kindlasti teha meeldib. Räägime sellest aeglasest kinnisideest, et Marvel muudab peamised kaabakad nende soovalikuks.Must lesk

Film 'Must lesk' ilmus pärast viivitust ja jõudis lõpuks 2021. aasta juulis kinodesse, kuid miski filmis oli šokeeriv, et filmis oli TaskMaster. Algselt mängib selle tegelase rolli koomiksites ja ka paljudes telesaadetes meestegelane. Kuid siin otsustas Marvel filmi naistegelasega kaasa minna.

Musta lese rollis on Scarlett Johansson .

Paljud olid šokeeritud ja kuna film on peamiselt seotud naissoost tegelastega, on see lihtsalt selleks, et muuta TaskMaster ka naistegelaseks. See on üks seletus sellele või lihtsalt Marvel tahtis teha filmide jaoks midagi muud võrreldes koomiksite kohandamisega.

Kapten Marvel

Kuigi Captain Marvel ilmus 2019. aastal, meeldis see film kõigile ja see oli hitt, kuid see oleks võinud olla palju parem, kui osa, kus Carol ehk Captain Marvel saab oma jõu. Algselt mängis seda rolli mees koomiksites, kus ta annab oma jõu Carolile, kuid filmis asendati see naistegelasega.

Kapten Marveli rolli mängib Brie Larson . Paljud fännid suhtusid sellesse erinevalt, kuid see ei olnud midagi erilist ja see oli midagi, millest võib filmis tähelepanuta jääda. Jällegi püüdis Marvel Studios siin oma parima anda, sest arvati, et soovahetus toimus palju hiljem lavastustes ja seetõttu näis mõnes stseenis olevat kiirustatud.

Marvels

Marvels või mõni nimetab seda tänapäeval Ka Captain Marvel 2 kaalub oma kaabaka rolli muutmist naistegelaseks. samas kui nad just hiljuti, paar kuud tagasi, palkasid kellegi ja keegi ei osanud esialgu arvata, keda ta kehastab. Kuid fännid kaevasid sügavamale ja jõudsid järeldusele, et ta mängib filmis The Marvels kaabaka rolli. Kapten Marveli rolli kordab Brie Larson. Kree kindrali ja/või keisri rolli võiks aga seekord täita näitlejanna Zawe Ashton .

Vaadake seda postitust Instagramis

Brie Larsoni (@brielarson) jagatud postitus

Järeldus

Kuigi Marvel Studios endiselt töötab ja püüab muuta tegelasi publikule soodsamaks ja mitte ainult oma koomiksitest kinni pidada, näitab aeg, kas see Marveli stuudio muutus on tõhus või mitte.