Kakegurui 3. hooaja ilmumiskuupäev Netflixis – viimased uudised ja värskendused

Kakegurui ” on kuulus animesari, mis keerleb Hyakkou Eraakadeemia tudengite varanduse ümber – asutuses, mis järjestab õpilasi nende hasartmänguoskuste alusel. Hasartmängude halvimad mängijad kogevad asutuses tõeliselt suuri alandusi. Kuid kõik muutub peagi, kui Yumeko Jabami liitub asutusega üleminekuõpilasena. Selle sarja viimane hooaeg ilmus 2019. aastal, aga kuidas on lood Kakegurui 3. hooajaga? Olge kursis, et seda kõike teada saada, just siin!

Millal Kakegurui 3. hooaeg ilmub?

Kakegurui esimene hooaeg jõudis eetrisse 2017. aastal. Kui saade ilmus Netflixis järgmisel aastal, siis 2018. aastal. 2019. aastal ilmus järjest ka teine ​​hooaeg. Saates on kokku kaksteist hooaega, millest kaks on juba eetris olnud. Nüüd tuleb juttu kolmandast hooajast. Siiski pole kolmanda hooaja kohta ametlikku teadet. Ei peaanimestuudio Mappa ega Netflixi veebiplatvorm pole järgmise hooaja uuendusest midagi maininud. Siiani pole võimalust, mis võiks meile “Kakeguri” 3. hooaja kohta midagi öelda.

Uuendused sõltuvad saate populaarsusest publiku seas. Noh, üks on kindel, et mangaraamatust “Kakegurui” on veel palju sisu, mida käsitleda. Raamatu on kirjutanud Homura Kawamoto, samas kui Tooru Naomura on seda selgitanud. Kokku on 14 köidet, mis koosnevad 82 peatükist. Kui nüüd kokku lugeda, siis näete, kokku on 56 osa. Noh, praegu on kolmandal hooajal veel mõned võimalused jäänud ja seega on sellel koht, kus järgmisel, 2022. aastal, ilmuda.Mis võib olla Kakegurui 3. hooaja süžee?

Esimese hooaja lõpp oli publikule üsna selge. Kuigi teise hooaja lõpp polnud vaatajate jaoks nii selge. Inimesed ei osanud tegelikult arvata, mis teise hooaja viimases episoodis tegelikult juhtus. Nii et segaduse kõrvaldamiseks peab jooksma kolmas hooaeg.

Kui tuleb kolmas hooaeg, siis kõik teise hooaja vastamata küsimused saavad kindlasti vastuse. Fännidele meeldis saate esimene hooaeg väga. Kuigi teine ​​hooaeg oli paljude jaoks selgelt segane. Sarja teisel hooajal oli jäänud palju lünki. Üks oluline asi, mida tuleb arvesse võtta, on see, et eelmine hooaeg ei olnud tegelikult kogu loo kohandamine mangast. Seega annab see publikule selgelt palju rohkem küsimusi.

“Kakegurui” teine ​​hooaeg näitas meile kindlasti rohelist valgust uue hooaja poole. Kuid miski pole veel kindel, kuna uudiseid pole tulnud. Kuid me ootame sarja teist hooaega. Seega on publiku jaoks rohkem draamat ja actionit. Kuna asutuses on rohkem valimisi ning Momobari ja Mary sõsardraama, siis loodetakse, et kõik läheb huvitavamaks. Kui te pole ikka veel viimast kahte hooaega vaadanud, peaksite neid kindlasti Netflixist vaatama.

Kui teile meeldib see artikkel, võib teile meeldida ka: Baby Sitters Clubi 2. hooaja väljalase on Netflixis kinnitatud – väljalaskekuupäev, osatäitjad, süžee ja kõik, mida teada