Käivitatud Kingsi treileri edetabel; Väljalaskekuupäev Fuji TV-s

Kuningate paremusjärjestus on kuulus Sōsuke Tōka koomiksisari. See on Wit Studio anime adaptsioon, mis on just ilmumas ja me ei saa absoluutselt rahulikuks jääda.

Kuningate paremusjärjestus: sissejuhatus

Ranking of Kings on ebatavaline uus animatsioon õrnast kurdist printsist, kes peab koos oma salapärase kaaslasega halastamatus süsteemis oma väärtust demonstreerima. See on Bojji, noorusliku ja vapra printsi teekond, kelle väärtust ei saa näha tema kurtusest ja füüsiliste oskuste puudumisest tuleneva eelarvamusega, kes peab koos oma kaaslase Kagega vallutama maailma, mis on seda väärt. Käputäis kuningriike järgib arutelus Metacriticu sarnast klassifikatsioonisüsteemi. Iga kuningriigi 'auastme' määrab kuningriigi edu, selle vägede võim ja monarhi tugevus.Kuningate paremusjärjestus: väljalaskekuupäev

Ebatavaline uus anime „Kuningate edetabel“ esilinastub Fuji TV Noitamina ajanäitajas 14. oktoobril kell 12.55 (tõesti 15. oktoobril). Anime näidatakse ka võrgu seotud jaamades. Amazon Prime Video edastatakse Jaapanis üks tund pärast selle televisioonis ilmumist, enne kui see muudel platvormidel voogesitatakse. Subtiitritega ja dubleeritud episoode levitatakse ka kõigil Funimationi territooriumidel, sealhulgas Kanadas, Ühendkuningriigis ja Iirimaal, Austraalias ja Uus-Meremaal, Colombias, Tšiilis ja Brasiilias, samuti Wakanimi territooriumidel üle Euroopa.