Jojo veider seiklus: Stone Oceani väljalaskekuupäev Netflixis 2021. aasta detsembris

JoJo veider seiklus koputab meie uksele. Fännid on animasarjast väga põnevil! Saate ilmumiskuupäev on lähenemas! Publik ei jõua ära oodata, millal saab selle Netflixi animeeritud sarja üksikasju teada! Seega tutvustame teile kõike, mida olete otsinud Jojo veidra seikluse kohta: Stone Ocean just siin! Olge meiega kursis, et seda kõike teada saada.

Millal ilmub Jojo veider seiklus: Stone Ocean?

Tundub, et teie ootamine saab varsti üle. Kui te veel ei tea selle ülipopulaarse animesarja ilmumisest, siis kas olete isegi tõeline Anime fänn? Teie oodatuima animesarja ilmumiskuupäev on tühistatud! Jojo veider seiklus: Stone Ocean valmib järgmise kuu alguses.Sari on valmis ja eetris on kavas 1. detsembril 2021! Paistab, et eelseisev jõuluhooaeg tuleb teile kõigile ülimalt lõbus, sest teil on Jojo Bizzare Adventure sarja kuues kaar, mis on mõeldud ainult Netflixis! Sarja lansseerimine toimub kogu maailmas, ajastus võib olenevalt teie ajavööndist erineda, kuid me garanteerime, et kuupäev seda ei tee! Kas olete kolmapäeval, 1. detsembril 2021 liiga põnevil, et sarja näha? Andke meile teada allpool olevates kommentaarides!

Mis saab olema Jojo veidra seikluse tõenäoline süžee: kivine ookean?

Netflixi kassahitt avaldab meile oma viienda hooaja. Täpsemalt on see sarja ametlik kuues kaar, JoJo veider seiklus! Fännid on väga põnevil, et teada saada, mis loos järgmiseks juhtub! Näib, et meid ootab ees topeltmärge ja draama. Kas olete valmis Jojo kummaliseks seikluseks: Stone Ocean?

Lugu ulatub aastasse 2011. Me läheme tagasi Florida linna. Süžee saab alguse Jolyne Cujohist, kes on juhtumisi Jotaro Kujo tütar! Ta saadeti viieteistkümne aasta pikkuse kuriteoavalduse eest vangi! Ta istub vanglas kuriteo eest, mida ta pole kunagi toime pannud. Samal ajal, kui ta vanglas viibib, selgub talle tõde. Ta saab teada oma pikaajalistest perekondlikest rivaalidest. Pöördepunkt on see, et ta kohtab DIO-d, kes on juhtumisi rivaalide agent! Kuid näib, et DIO on ohus, kuna tema lähim sõber Enrico Pucci kavatseb oma viimase soovi ellu viia! Ma tean, et teie peas on praegu palju segadust. Kuid ärge kratsige pead, sest sari on nüüd vaid mõne päeva kaugusel!

Loe ka: Pokemoni reaalajas Netflixi sari, mis toob tagasi Justice Smithi Tim Goodmani rollis

Vaadake Jojo veidra seikluse treilerit: Stone Ocean!

Teie oodatuima Netflixi animesarja treiler ilmus kuid tagasi. Kas olete seda juba vaadanud? Kui te pole ikka veel JoJo Bizzare Adventure sarja kuuenda kaare treilerit näinud, siis oodake, kas ootate? Puudutage allolevat ikooni, et näha Anime-sarja treilerit, just siin!