Jaden Smith ja Will Smith SURNUD AUTOAvariis Kuulujutt levib üle Interneti

Mõni aasta tagasi levis Internetis palju uudiseid, tuhandeid väiteid, mis seda väitsid Will Smith ja tema poeg Jaden Smith sattusid õnnetusse. Ilmselgelt tegi see tema fännidele suurt muret. Mõned ütlesid ka, et hukkusid selles tohutus autoõnnetuses. Kas see kuulujutt on üldse tõsi? Mis on selle šokeeriva kuulujutu taga peidus tegelikkus? Et seda kõike teada saada, olge meiega kursis, just siin!

Kas Smith ja poeg Jaden Smith satuvad tohutusse autoõnnetusse?

Kuulujutt Will Smithi ja Jaden Smithi kohta julmas autoõnnetuses levis peaaegu 2 aastat tagasi. See kuulujutt levis algselt Facebooki platvormi kaudu. Mitte ainult see, vaid inimesed väitsid, et kuulsa Hollywoodi staari poeg Jaden Smith suri lõpuks tohutus autoõnnetuses. Internetti levinud artikkel ütles, et suure staari auto juhtus veoautoga kohutava õnnetusega. Ja lõpuks, artiklis öeldi, et kohutavas juhtumis suri Jaden Smith kahjuks. kadunud. Selle võltsuudise avaldas tundmatu veebisait, mis kasutas CNN-i logo.Selle ootamatu kahetsusväärse kuulujutu tulemusena muutus Willi fänn väga murelikuks. Nii nägime mõne tunni jooksul pärast kuulujuttude loomist erinevaid Facebooki lehti, mis kõik väitsid, et kuulujutt on õigustatud. Nägime kõikvõimalikel sotsiaalmeedia platvormidel isegi nii palju haletsusväärseid ja kurblikke postitusi sellel teemal. Aga õnneks saime peagi kinnituse, et need kaks on täiesti head ja elus. Will Smith ja tema poeg Jaden on elus ja terved.

Kiire ülevaade Willi ja Jadeni reaktsioonist kuulujuttudele!

Will Smith ei ole tegelikult vastanud ühelegi valeväidetele tema ja ta poja hukkumise kohta autoõnnetuses. Meile on aeg-ajalt tulnud selliseid valekuulutusi, kuid Will pole kunagi vaadanud ega tundnud vajadust neile valedele surmakuulutustele reageerida. Kuid Willi poeg Jaden Smith on otsustanud nende asjade vastu hääletada. Ta ütles, et neid teevad inimesed, kes üritavad võita rahva tähelepanu. Kuid tema sõnul muudab see kõik tema ja ta isa veelgi populaarsemaks! Jaden tundis end samuti väga kenasti, kui nägi, et nende fännid hoolivad neist nii väga.

Mis on kuulujutu taga? Uurige välja, kõik siin all!

Veebisaidi loodud kuulujutt oli lihtsalt petturlik tegu. Lõpuks viis sait inimesi pahatahtlikele saitidele. See vale kuulujutt, mis levis Internetis, tehti lihtsalt avalikkuse tähelepanu võitmiseks. Mitte ainult 2019. aastal, vaid 2016. aastal ilmus Internetis ka sarnaseid uudiseid Willi ja Jadeniga. See väitis õnnetuse asemel enesetapu. Uudisele, täpsemalt 2016. aastal tulnud kuulujutule oli lisatud ka video. Veenduge, et te ei usu kõike, mida Internetis kuulete! Uusimate värskenduste ja uudiste saamiseks hoidke meiega ühendust, just siin.