'House of Gucci' peaosas Lady Gaga, treiler ja väljalaskekuupäev

Lady Gaga on valmis võtma Patrizia Reggiani raske osa Ridley Scotti eluloofilmis 'Gucci maja' pärast tema võidukat debüüti filmitööstuses Allyna 2018. aasta Oscarile kandideerinud filmi 'Täht on sündinud' adaptsioonis. Kohandamine, milles on täis näitlejaid, on üks aasta oodatumaid filme ja tõenäoline Oscari kandidaat.

Millal House of Gucci välja tuleb?

Ridley Scott on mees, kes ei raiska aega! Scotti selle aasta teine ​​esilinastus, House of Gucci, saabub just õigel ajal auhinnahooajale pärast hiljuti ilmunud filmi The Last Duel. Hoolimata asjaolust, et lavastus algas sel aastal, valmis House of Gucci alles õigeks ajaks, et jõuda kinodesse mõni kuu hiljem. Ametlik väljalaskekuupäev Ameerika Ühendriikides on 24. november 2021, mistõttu on see suurepärane kella tänupühade ajal kandmiseks.Loe ka: Järeljärgu hooaja 3. jagu 2. ilmumiskuupäev HBO-s; Kampaania käivitatud

Mis on Gucci maja eesmärk?

Film kujutab kolme aastakümmet tõsielusündmusi suurejooneliselt. See järgneb Patrizia Reggianile, kes võrgutab Maurizio Gucci ja abiellub temaga pärast 12-aastast suhet. Pärast kuulsa paari lahkuminekut seoti Patrizia taas Gucci kaubamärgiga, kuid seekord mitte romantilises mõttes.

Maurizio kuulutati surnuks 1995. aastal ja tõendid viitavad sellele, et tema endine naine kavandas tema surma kättemaksuks selle eest, et ta pettis naist Paola Franchiga. Ta oli palganud palgamõrvar Gucci impeeriumi tollase omaniku mõrvamiseks ja teda ootas ees tormiline kohtuprotsess, enne kui ta 1998. aastal end süüdi tunnistas. Patrizia kandis 29 aastat vanglat, enne kui 16 aastat hiljem vabastati. Film 'Gucci maja' kujutab Patrizia (Itaalia ajakirjanduses 'Mustaks leseks') tõusu ja langust, aga ka perekonna dünaamikat ühe maailma kõige rikkalikuma moemaja taga.