Gravity Fall 3. hooaja uuendamise olek – väljalaskekuupäev ja muud üksikasjad fantastilise koomiksisarja kohta

Gravity Falls on väga kuulus Ameerika koomiksisaade. See on väga populaarne mitte ainult laste, vaid ka noore kasvava põlvkonna seas. See pole mitte ainult lõbus, vaid on ka suurepärane huumorimeele poolest. Lood põhinevad erinevat tüüpi mõistatuste lahendamisel. Ülekaalukalt on see Disney kõige nutikam koomiksisaade. Kui te pole ikka saadet vaadanud, siis peaksite seda kindlasti vaatama. Multikas on saadaval Hotstar Kidsis ja ka Netflixis. Noh, Gravity Fallsi 3. hooaeg on hiljuti suure jutuga. Olge kursis, et selle kohta kõike teada saada, just siin!

Millal Gravity Fallsi kolmas hooaeg välja tuleb? Uurige seda siit

Kaks varasemat hooaega olid publiku seas tohutu hiti. Kuid sellest on möödunud neli aastat, kui fännid nägid saate viimast episoodi. Fännid läksid saate lõpus hulluks ja nõudsid seega uut hooaega. Nad tahtsid saadet rohkem vaadata ja ihkasid huvitavamat sisu. Kuid kas Gravity Fallsi hooaega on veel? Kas tuleb kolmas hooaeg? Kas multikas on jäädavalt katkestatud? Noh, lõpuks saavad kõik teie küsimused täna garantii jaoks vastuse.Eelkõige veebruaris 2016 jõudis Netflix eetrisse Gravity Fallsi 2. hooaja viimane episood. Saate produtsent soovis üldiselt saate lõpetada pärast 2. hooaja lõppu. Oma vaatenurgast lähtudes arvas ta, et seriaali venitamine ei oleks hea valik ja otsustas seetõttu sarja edasist hooaega mitte teha. Kahjuks pole endiselt uudiseid Gravity Fallsi uue hooaja uuendamise kohta. Seega on õigem öelda, et hooaeg on katkestatud ja teine ​​hooaeg on juhtumisi sarja viimane hooaeg. Kuid ikkagi ei tea kunagi, mis juhtuda võib, seega võib üllatushooaeg tulla, kui tegijad selle publiku nõudmisel plaanivad.

Hankige kokkuvõte gravitatsioonilisest kukkumisest. Teadke kõike Gravity Fallsi kohta siin!

Populaarne multikasari Gravity Falls on ilus lugu, mis keerleb kahe nõbu seikluste ümber, kes mõlemad on 12-aastased. Kaks peaosalist, keda näidatakse nõbudena, on saanud nimeks Mabel ja Dipper Pines. Tädipojad kavatsevad kooli suvevaheajad veeta vanaisa juures. Seega läbivad nad mõlemad linna metsades nii palju seiklusjutte, mida nimetatakse 'Gravity Fallsiks'.

Varsti avastavad nad metsas rännates, kui nad süvenevad, väikelinna kohta nii mõndagi saladust. Kogu see seiklus saab alguse päeviku äkilisest avastamisest, millele Dipper metsas kogemata ette satub. Kogu lugu algab sellest, et see päevik paljastab palju ideid ja suurepäraseid saladusi, mis linna ümber keerlevad. See päevik aitab lõpuks kahel nõol linnast veelgi rohkem rõõmu tunda. Kaks nõbu saavad seega kuldse võimaluse veeta kogu oma suvepuhkus seiklustega, mis muudab loo naljakaks ja rõõmsaks.