Fännid ähvardavad Aquaman 2 boikoteerida, kui Amber Head ei asendata: kuulujutt selgitas

Vahepeal on olnud tormiline torm Amber Heard ja Johnny Depp seoses mõlema süüdistusega, et teine ​​​​oli neid füüsiliselt väärkohelnud. Kogu nende suhe lõi keeristormide ja need süüdistused ja kohtuprotsessid on pööranud pead.

Amber Heard arreteeriti 2009. aastal, kuna väidetavalt haaras ja lõi Seattle-Tacoma rahvusvahelises lennujaamas avalikult oma toonase elukaaslase käest. Need süüdistused tema vastu aga loobuti, kui tema endine elukaaslane esitas Tasya van Ree väitis, et politsei oli ägedat vestlust valesti tõlgendanud ja liiga sensatsiooniliseks muutnud.Paul Safran, üks Warner Bros. Productioni Aquamani järge produtsentidest, on öelnud ja ma tsiteerin: 'Ma ei usu, et me kunagi reageerime ausalt öeldes puhtale fännisurvele. Peate tegema seda, mis filmi jaoks parim on. Tundsime, et kui see on James Wan | ja Jason Momoa , see peaks olema Amber Heard. Nii see tõesti oli.' Ta jätkas, et produtsendid ja režissöörid teevad filmi jaoks seda, mis on parim, ega võta Twitteris toimuvat arvesse ega reageeri fännide vastureaktsioonidele või nõudmistele kuidagi.

Fännid olid sellest äärmiselt šokeeritud ning on tulnud välja oma säutsude ja avaldustega, põhjustades rohkem vastureaktsiooni, ning lõid spetsiaalselt filmi boikoteerimiseks hashtag – #BoycottAquaman ja see oli hakanud populaarsust koguma. Mitmed fännid olid vihased ja ärritunud, et produtsent mainib oma avalduses, et filmi jaoks parima tegemine ei hõlma seda, mida fännid ootavad, sest kes siis veel vaatab filmi, kui see ilmub, kui mitte just need fännid, kes on raevunud. . Samuti on nad väitnud, et Amber Heard ei täidaks Mera rolli filmis õigluses.

Produtsendid ei tundu selle hashtag'i pärast liiga muret tundvat, sest nad usuvad, et isegi kui toimub boikott, peaks see olema eepiliste mõõtmetega ja näib, et nad loodavad fännidele, kes ei hooli näitleja valimise dramaatilisusest.

Film peaks linastuma 2022. aasta keskel või lõpus ja fännid näivad praegu olevat põrgulikud, et ei osta seda Warner Brothersi lavastust.