Deadpool 3 on Ryan Reynoldsi sõnul esimene X-Men film The Marvel Studios bänneri all

Deadpool 3 on üks oodatumaid Marveli filme. See on esimene X mehed filmi autor Marveli stuudiod . Deadpool ja Deadpool 2 olid edukad filmid ja need toodeti Foxi stuudio lipu all.Alates sellest, kui Disney Foxi stuudiod üle võttis, oli üsna ebakindel, kas nad jätkavad Deadpooli edasisi osamakseid. Marveli frantsiis tegi aga selgeks, et nad töötavad uue Deadpooli filmi kallal. Praegu mõtlevad nad välja uue filmi stsenaariumi.

Marvel Studios ei ole avaldanud ühtegi ilmumiskuupäeva, kuid võib oletada, et uus film jõuab kinodesse järgmisel aastal. Frantsiis töötab endiselt filmi süžeega, nii et võtted algaksid kuskil selle aasta lõpus. Mitmete teadete kohaselt ei ole Deadpool 3 filmimine selle aasta lõpuks võimalik Ryan Reynolds on sel aastal kiire graafikuga ja hõivatud muude kohustustega.Mängus Deadpool 3 toob bassein tema meeskonna kokku. Meeskond inimesi, kellel on supervõimed. Nad lähevad koos missioonile. Meeskonda kuuluvad Deadpool, Zeitgeist, Shatterstar, Bedlam ja Vanisher. Lõpuks tapetakse kõik. Ainult Deadpool ja Domino jäävad ellu. Kolmas osa oleks Deadpool 2 otsene rebimine. Film on alles algamas. Võime oodata filmi teaserit selle aasta lõpus või võib-olla järgmise aasta alguses. Me pole kindlad, millal filmi võtted algavad, sest peaosatäitja Ryan Reynolds on praegu näitlejatööst pausi tegemas.

Deadpooli filmi peaosatäitjateks on Ryan Reynolds Wade Wilsoni ja Deadpooli rollis. Morena Baccarin , Ed Skrein , T.J Miller , Gina Carano , ja paljud teised. Deadpooli filmid on Marvel Studiosi filmide vastandid. Seega oleks huvitav näha, kuidas nad selle toimima panevad. Fännid on pärast seda teadaannet ülimalt põnevil. Nüüd peame ootama ametlikku teadet filmi ilmumiskuupäeva kohta.