Cole Sprouse ja Lili Reinhart on TAGASI KOOS ja TUHTUVAD? Kuulujutud seletatud

Are Cole Sprouse ja Lili Reinhart klassikalisest jutust' Riverdale ' jälle tagasi? Kas nad lahendasid oma arusaamatuse? Kas näeme paari uuesti koos? Oota, see on korraga palju küsimusi. Kuid arvake ära, mis meil võib neile kõigile vastata. Meil on jälle midagi õhus meie kunagise kuuma ja juhtuva paari, Cole Sprouse ja Lili Reinharti jaoks. Olge meiega kursis, just siin, et Reinharti ja Sprouse'i kohta kõike teada saada.

Cole Sprouse ja Lili Reinhart: viime teid läbi nende suhete

Fännid hüppasid elevusest välja, kui leidsid Lili ja Cole'i ​​teineteisega kohtamas. Kindlasti tunneme paarist väga puudust. Nii et ärgem raiskagem rohkem aega ja viigem teid läbi mälestuste nende kaunite suhete rajale. Staarid said kindlasti võimaluse koos oma saatega 'Riverdale' üksteist uurida. 2017. aastal flirdisid nad üksteisega oma saate võtetel. Enne suhtesse astumist oli mõlemal kindlasti väga ilus sõprus.Peagi tegid armulinnud oma suhte avalikuks samal, 2017. aastal. Isegi nad on koos palju reisinud. Veel 2017. aastal võtsid mõlemad oma esimese ühise puhkuse, mõlemad veetsid Hawaii randades mõnusalt aega. 2018. aastal märgati mõlemat ka Pariisis ja seejärel Mehhikos. Enamasti oleme erinevatel puhkudel leidnud staare käest kinni hoidmas ja üksteist suudlemas. Nad on isegi ametliku paarina koos debüüdi punasel vaibal teinud. Oleme neid koos näinud ka 2019. aasta Met Gala jaoks.

Miks The Lovebirds lahku läks?

Olen kindel, et olete nende armastuslugu nähes olnud aukartusega. Kindlasti mõtlete nüüd, miks need kaks teed lahku läksid? Noh, kui te seda ei tea, siis olge kursis, kui selgitame välja, miks Hollywoodi armsaim paar otsustas üksteisest lahku minna.

Meie aruannete kohaselt ei olnud 2019. aasta paari jaoks hea. 2019. aasta algus oli ikka parem, kuid asjad läksid peagi välja. Seetõttu katkestasid nad sama aasta juulis oma suhte. Paari vahel oli palju arusaamatusi. Lisaks ei suhelnud nad koroonaviiruse ajal üksteisega nii palju. Kaugus vähendas kindlasti nende suhete sädet.

Peagi murdsid mõlemad kaasnäitlejad ka vaikuse oma lahkuminekust, kuna levis palju kuulujutte, mis väitsid, et nende suhe on elus. Mõlemad teatasid peagi oma sotsiaalmeedia käepidemete kaudu kaudselt, et on lahkunud.

Kas paar sai uuesti kokku?

Nüüd tuleb päeva arutelu, mida kõik ootasid. Nende fännid oleksid hüpanud, kui paar oleks uuesti kokku saanud. Need kaks pole tegelikult uuesti kokku saanud. Tegelikult käib Cole praegu Ari Fournieriga. Teisest küljest ei ole me Lili Reinharti kohta selliseid tutvumisuuendusi saanud, seega tahaksime öelda, et ta on endiselt vallaline.