Cobra Kai 4. hooaeg: kas Elisabeth Shue naaseb lõpuks Alina?

Sissejuhatus: Cobra Kai 4. hooaeg

Fännide ootamine on lõppenud, kuna hiljuti avalikustati Cobra Kai 4. hooaja ilmumiskuupäev. 4. hooaeg esilinastub Netflixis 2021. aasta detsembris. Hiljuti avalikustatud Cobra Kai treilerid on pannud publiku sarja vaatama. Mõned tsitaadid koos teaseritega viitavad mõnele asjale 4. hooaja Cobra Kai süžee kohta. Cobra Kai 3. hooaeg oli juba superhitt, saavutades esikoha peaaegu 28 riigis ja olles top 10 superhiti järjekorras umbes 85 riigis. Sarja 3. hooaeg esitas suurepärast tegevust koos lahinguga Chateau LaRusso ja selle tagasitulekuga Elisabeth Shue rollis 'Ali'.

4. hooaja süžee

Cobra Kai 4. hooaeg keskendub suurimale tegevusele Eagle Fang dojos ja Miyagi Do ühisjõudude vahel, kes võitlevad turniiril Cobra Kai vastu. 3. hooajal vaadeldi Eagle Fang dojos ja Miyagi kokkutulekut. Turniiri võitja tungib orgu, samal ajal kui kaotaja peab kohast lahkuma. Lugu keskendub õpilastele, kes valmistavad neid võistluseks ette ja seejärel võitlevad Cobra Kaiga, et oma oru tagasi võita. Sarja peamised liidrid Sam ja Hawk võitlevad kurikaelte Robby ja Kyleri vastu. Nagu treileris kujutatud, teeb Terry Silver Cobra Kai debüüdi ja annab Cobra Kaile rahalist abi. 3. hooaeg näitas juba mõningaid pilke Kreese ja Silveri sõprusest. Treiler kujutab Silveri kohalolekut sarjas, kui Kreese teda appi kutsus. See näitab, et Kreeset ja tema Cobrat aitab Terry Silver.Loe ka: Kas Owen Wilson naaseb välk-McQueenina Disney+ sarjas Cars On The Road?

Cobra Kai 4. hooaja ilmumiskuupäev

Netflixi saate Cobra Kai 4. hooaeg jõuab fännide ette 31. detsembril, 2021. aasta reedel. Treilerites on juba näha, kuidas Miyagi do ja Eagle Fang dojo meistrid juhendavad oma õpilasi võitlema Cobra Kaiga, et orgu tagasi võtta. All Valley turniir.

Sarnaselt varasematele hitthooaegadele peetakse ka Cobra Kai 4. hooaega superhitiks. Püsige lainel ja vaadake oma lemmiksarja Cobra Kai, et olla tunnistajaks aasta suurimale märulile.