'Chucki' film võib juhtuda oodatust varem, kinnitab Shazam! Fury of the Gods staar Zachary Levi

Pärast pikaajalist ootamist on meil lõpuks filmi Chuck ametlik värskendus. See juhtub olema Shazami oodatuim film! täht Zachary Levi . Ameerika näitleja on pagana kõvasti pingutanud, et film teoks teha! Lõpuks, pärast nii palju aastaid, oli Zachary Levi oma unistuste projekti Chucki suunas liikunud. Olge meiega kursis, et sellest kõigest teada saada, just siin.

Kas film Chuck on kinnitatud? Zachary Levi, kas ise kinnitas filmi?

Lõikamata podcastis koos Michael Rosenbaumiga rääkis Zachary Levi lõpuks oma unistuste projektist Chuck. Projekt on olnud suures ootel. Ta teeb Chucki frantsiisi nimel kõvasti tööd. Juba enne saate lõpetamist oli tal Chucki filmist nägemus. Kuid lühikese eelarve ja ajaprobleemide tõttu ei saanud tema unistuste projekt kunagi teoks. Ta on püüdnud filmi teoks teha alates 2012. aastast, kuid kahjuks on see alati seisnud.Kuid lõpuks on tema jaoks tekkinud lootus. Hiljuti vestles ta saate tegijatega, Josh Schwartz ja Chris Fedak . Nad rääkisid tema unistuste projektist. Tegelikult tuli pandeemiakriisi ajal kogu Chucki näitleja Zoom-kõne kaudu pardale. Sari oli kõigi jaoks eriline. Näitlejad tundusid Chucki filmi kallal töötamisest üsna huvitatud. Isegi virtuaalsel kohtumisel võisid näitlejad tunda enda sees taasühinemise tunnet.

See pole veel ametlik, kuid Levi arvab, et seekord võib midagi juhtuda. Fännid on filmi juba väga kaua oodanud. Ta pole lubanud, kuid arvab, et film võib sinust veel mõne aasta kaugusel olla. Zachary on oma Chucki projekti suhtes väga sihikindel. Film, Chuck võib varsti maha jääda. Kuid kas Warner Bros kiidab Levi projekti heaks? Kas Zachary Levi unistuste projekt saab kunagi teoks?

Zachary Levi näeb vaeva, et oma filmile platvormi saada, Chuck! Teadke sellest kõike, just siin!

Kuigi Zachary Levi on andnud meile filmi jaoks lootust, Chuck. Kuid ta tegi samalaadse otsuse juba 2017. aastal ja meil pole ikka veel ühtki filmi. Seekord oli ta oma projekti suhtes üsna optimistlik. Kuid me ei saa ignoreerida tõsiasja, et tema filmil pole endiselt kindlat platvormi. Algul olid tal plaanid Netflixiga. Kuid tundub, et Netflix ei ole projektiga alustamisest huvitatud.

Netflixil polnud kohta filmi Chuck jaoks. Aga HBO Max võib olla Zachary Levi unistuste projekti pöördepunkt. Warner Bros vaikib endiselt selles küsimuses. Kuid Levi kõlas Warner Brosi stuudiote poole pöördudes üsna enesekindlalt. Kas film Chuck saab lõpuks HBO Maxis koha? Seda saab teada alles siis, kui stuudiod filmile rohelist tuld näitavad. Anname teile kindlasti filmi kohta rohkem värskendusi, niipea kui leiame sellel teemal midagi uut. Kuni selle ajani, et saada uusimaid värskendusi uute filmide ja saadete kohta, hoidke meiega ühendust, just siin.

SildidZachary Levi