Chicago Party tädi 2. hooaeg on uuendatud või tühistatud? Kas see toimub?

Chicago peotädi on uusim kanne Netflixi täiskasvanutele mõeldud animeeritud meelelahutuse repertuaaris. Chicago Party Aunt käivitati hiljuti 17. septembril Netflixis. Chicago Party Aunt 2. hooaeg näib olevat valvel. Niisiis, kas sellel täiskasvanutele mõeldud animatsioonil on uus hooaeg?

Chicago peotädi: Sissejuhatus

Kontseptsioon sai alguse Witaske hallatavast Twitteri kontost, mille on välja töötanud Jon Barinholtz, Katie Rich ja Chris Witaske. Väljamõeldud peategelasena hakkas näitleja komponeerima nalju, millest sai sotsiaalvõrgustikes lõpuks hämmastav fänn. Sari keskendub tema vennapoja Danieli ja Diane Dunbrowski AKA Chicago Party tädi ümber. Kuigi naine aitab Danielil oma kestast välja tulla, aitab ta tal ühiskonna raskustest üle saada.

Sel hooajal esitleti filmi Chicago tädi, teise nimega Diane Dunbrowski, kes on filtreerimata naine ja naudib äärel kõnnimist. Kui tema õepoeg (Daniel), kes elab kitsas käes, tuleb tema juurde, käsib ta tal nautida oma elu nii palju kui võimalik, muretsemata selle pärast, mida teised inimesed arvavad. Me jälgime Diane suhtlemist Danieliga esimesel hooajal ja nad mõlemad õpetasid teisele midagi uut.Chicago peotädi 2. hooaja süžee: mis see võib olla?

Kuigi iga episood on oma teekond, on Chicago Party Aunt'i esimese hooaja jooksul ilmne mitu ühendavat kontseptsiooni. Diane on Chicago suur spordisõber. Paljud sündmused, nagu Chicago maraton ja Bears-Packersi mäng, keskenduvad spordile. Samuti on saadaval rohkem teavet Diane suhete kohta oma õe ja Danieli ema Bonniega. Kuigi Kurt lõpetab Diane'iga sidemed, on tal naise jaoks siiski pehme nurk. Seetõttu uuritakse 2. hooaja jooksul Diane'i kohtumisi inimestega tema elus rohkem, kuna ta otsustab elada täiel rinnal. Seega võime Diane ja Danieli spordiviidete, sporditegevuste ja lõputute naljade põhjal oodata palju rohkem.