Charlie Kirk TOETAB oma poliitiliste vastaste tapmist miitingul

Sissejuhatus

Õigeusu üliõpilaste rühma asutaja ' Pöördepunkt USA ,' Charlie Kirk on laimanud küsimuse, mille on küsinud inimene oma kuulajate seast, millal vabariiklased peavad tulirelvi kasutama ja neid inimesi tapma vale valimistriki juhtumi tõttu.

Newsweeki kaastööline Charlie Kirk võttis päringuid vastu aadressil Boise osariigi ülikool Idahos osana tema teekonnast 'Kriitilise rassismi paljastamine', kui mees hoiatas teda eelnevalt oma küsimuse kohta, tahtis ta küsida, mis võib olla midagi ebatavalist ja et ta peaks end vaimselt valmis tegema, enne kui avalikult üles kutsub demokraatide kõrvaldamine.Vahetult enne konkreetset küsimust, kas lihtrahvas tuleks valimiste nimel tappa, vastas Kirk kellegi küsimusele, kes küsis, kas hääletussüsteemis on pettusi, miks nii paljud juhtumid üritavad tõestada nende süütust, sealhulgas mõned Trumpi määratud kohtunike poolt.

Vastuseks kirjeldas Kirk paljusid juhtumeid kui 'halvasti kirjeldatud' ja 'viimasel hetkel esitatud'. Ta jätkas põhjalikult COVID-19 põhjustatud epideemia ja nn petmise vahelise seose väljatoomist valimissüsteemis, kui see on olemas, kuid ütles, et Arizona valimisaktiivsus võib siiski osutuda kehtetuks, kuigi hiljutised küsitlused ei näita laialdast levikut. valijate petmine.

Täpsemate kommentaaride saamiseks on Kirkiga ühendust võetud.