Bob Odenkirk vihjab lõpuks Better Call Saulile, 6. hooaja ilmumiskuupäev 2022. aastal

Parem Caul Saul on Breaking Badi kõrvalsari, mille produtsendid on Vince Gilligan ja Peter Gould. Ameerika krimidraama tegevus toimub 2000. aastate alguses kuni keskpaigas New Mexico osariigis Albuquerque'is. Sarja peategelaseks on James ehk Jimmy McGill, keda kehastab BOB ODENKIRK ja lugu areneb edasi, kui ta jätkab oma teekonda endisest kambamehest tõsimeelseks advokaadiks ja seejärel ahneks kriminaalseks kaitsjaks. Sari on ka eellugu ja järg Vince Gilligani järjekordsele krimidraamale Breaking Bad. Better Caul Saul on kuuest hooajast koosnev sari, kus eelmine viis hooaega on juba välja antud ja viimane hooaeg jõuab eetrisse järgmisel aastal 2022. aastal.

Treiler, väljalaskekuupäev

Tegijate kinnitusel tähistab see hooaeg sarja lõppu ja see pidi algselt ilmuma 2021. aastal, kuna filmimise reklaamide tootmine pidi algama 2020. aasta septembris. Ülemaailmse pandeemia tõttu sari aga viibis ja selle ilmumine võtted algasid selle aasta märtsis New Mexicos. aga Odenkirki infarktiga. võtted venisid jällegi ja nüüd on kõik valmis järgmisel aastal ja seda võib oodata kuskil järgmise aasta keskel.Siiani ei ole sari ametlikku käivitanud; treiler, kuid filmimise ja tootmistöö täies õitsengus jätkudes võib treilerit oodata igal ajal.

Aga näitlejad?

Sarja näitlejate osas on kõik algsed tegelased naasmas, nagu tegijad on kinnitanud:

Jimmy McGill – sarja ja eelseisva hooaja peaosaline uurib edasi tema teekonda Gene Takaviciks saamisel.

Kim Wexler – mängis Rhea Seahorn , kes on Jimmy McGilli daamarmastus. Eelmisel hooajal toimus selle tegelase jaoks suur pööre ja mis edasi saab, saab näha järgmisel 9. hooajal.

Mike Ehrmantraut- mängis Jonathan Banks , kes on pensionil politseinik, kes muutub hiljem ihukaitsjaks ja lõpuks narkofiksaatoriks.

Gustavo Fring- mängis Giancarlo Esposito , kes juhib kiirtoiduketi varjus narkoimpeeriumi.

Howard Hamlin - mängis Patrick Fabian kes pole mitte ainult Kimi ja jimmy endine ülemus, vaid teda peetakse ka jimmy venna advokaadibüroo juhtivpartneriks.

Nacho Varga- mängis Michael Mando , on Salmamca jõugu ambitsioonikas liige ja hiljem nähti teda üritamas Lalo piinamisest pääseda.

Lalo Salamanca- mängis Tony Dalton ja jätkab pärilikkusravimiäri pärast seda, kui Hector saab insuldi.

Peale selle võib mõnda eelmise hooaja näitlejaid näha naasmas ka Better Caul Sauli lõpuhooajal. Nende hulka võivad kuuluda Stacey Ehrmantrau, Hector Salamanca, Don Eladio Vuente ja paljud teised.