Bob Odenkirk laguneb Miks parem helistada Saulile 6. hooaeg on kaheosaline

Sissejuhatus

Tulistamine Helista parem Saulile 6 hooaeg on alanud. Bob Odenkirk kes mängib Jimmy McGilli rolli, on paljastanud, et eelseisva 6. hooaja lugu tooks Breaking Badile värske vaatenurga. Hiljutises intervjuus avaldas ta aga, et pole rahul süžeega, kuidas lugu lõpeb. Better Call Saul 6. hooaja fännid ootavad põnevusega, milliseid pöördeid lugu toob. Fännide südametes on ka teatav pettumus, sest see hooaeg jääb saate viimaseks hooajaks. Eelmise viie hooaja reis oli triumf, pälvides ülemaailmse tunnustuse oma suurepärase operaatoritöö, süžee suurepärase kujutamise ja silmapaistva näitlejatöö eest. Sarja tegevprodutsent, Thomas Šnauz , teatas, et saate kirjutajad jooksevad kõvasti.

Parem helista Saulile, 6. hooaja süžee

Samal ajal ütles Bob Odenkirk selgelt, et Better Call Sauli viimane hooaeg muudab seda, kuidas inimesed nägid Breaking Badi minevikus. Nagu loos on kujutatud, Rhea Seehorn Kim Wexleril oli oma partneriga tihedad suhted. Jimmy õel olemus näib avaldavat armastatud advokaadile mõjuvat mõju. Intervjuus The Guardianile avaldas Bob Odenkirk, et ta usub, et Kim võib loo edasises süžees veel elus olla.Parem helista Saulile 6. hooaja väljalaskekuupäev

Loo tegevprodutsent Thomas Schnauz andis mõista, et Kimi ja Jimmy vahel võib olla armastuslugu. See lugu otsustati aga alles saate teisel hooajal. Ta avaldas Twitteri kaudu ka, et meeskond pildistab praegu saate kuuendat osa ja jätkab peagi seitsmenda osa suunas. Siiani ei ole Better Call Sauli 6. hooaja ilmumiskuupäeva ametlikult teada antud. Siiski on selgeks tehtud, et see esilinastub USA-s peagi 2022. aastal ning koosneb kolmeteistkümnest osast ja ilmub aastal kaks osa. 6. hooaeg sisaldab hooaja jooksul kõige rohkem stseene, kuna eelmised hooajad sisaldasid 10 stseeni. Better Call Saul on järg saatele Breaking Bad ning saate loojad on Peter Gould ja Vince Gilligan. Esialgu pidi saade ilmuma 2021. aastal, kuid sulgemise tõttu võtted viibisid ja 2021. aasta veebruaris teatati, et see esilinastub 2022. aasta esimesel poolel. novembril teatas AMC, et Better Call Saul esilinastub kahes osas.

Näitlejad ja meeskond

Bob Odenkirk kehastab Jimmy McGilli rolli, Kim Wexleri rolli aga Rhea Seehorn. Nacho Varga tegelast kehastab Michaeli maailm ja Giancarlo Esposito hakkab mängima Gus Fringi rolli. Jonathan Banks kehastab Mike Ehrmantrauti rolli ja Howard Hamlinit kehastab Patrick Fabian . Samamoodi astub Lalo Salamanca rolli Tony Dalton .