Armie Hammer VALMISTATI U.N.C.L.E.-st pärit mehest. järg seksuaalvägivallas ja narkootikumide kuritarvitamises SÜÜDISTAMISELE

Sissejuhatus

Tulevane aasta saab alguse mõne 2021. aasta kuulsuse kõige ebarealistlikuma looga. Arvake ära, kes? jah, Armie Hammer , näitleja ' Kutsuge mind oma nimega ' ja ' Sotsiaalne võrgustik ”, ja Hammerite perekonna naftafirma järglane, tõusis tähelepanu keskpunkti ja sattus trendi pärast kannibalismis süüdistamist. Noh... ta ei ole tegelikult kannibal.

Ka pärast seda. uudishimud jahvatavad Armie Hammeri isiklikku elu, tuginedes nädalaid hiljem sotsiaalmeediast saadud süüdistustele. Selle juhtumiga seoses jättis ta kaks olulist projekti. Mõnede usaldusväärsete allikate aruannete kohaselt saime teada, et ta ei lahkunud projektist, pigem oli ta sunnitud lahkuma. Nüüd, kui asjad lähevad, me ei tea, kas tema tööelu võib olla sama, mis varem.Süüdistused tema vastu ja kuidas see tema karjääri mõjutab

Kinnitamata sõnumeid levib pidevalt kõikjal sotsiaalmeedias. Klippides on väidetavalt näidatud, kuidas Armie räägib paljude naistega selges vestluses, mis näitab tema soove, väljendades oma kinnismõtet ja seksuaalseid soove juua verd, lõigata jäsemeid ja orjastada oma partnerit seksist. Teade, mille Armie ise saadab, väljendab selgelt tema seksuaalset fantaasiat. Haamri endine naine on varem maininud, et ta oli avaldanud soovi tema ribi grillida ja see ära süüa. Teine naine, kes oli ka tema endine, teatas intervjuus, et ta nikerdas oma nime naise nahale (täpsemalt vaagnale), mis oli tema sõnul 'noamäng', kui nad tema magamistoas viibisid. Kõigi nende meediasensatsiooniks muutunud labaste väidete varjus ütlevad need daamid, et need Hammeri seksuaalsed ihad on vaid suitsukatted. Nad süüdistavad Armiet nendega manipuleerimises, sundimises ja emotsionaalses väärkohtlemises. Teisest küljest ei ole Hammer kommenteerinud midagi, mis võiks neid süüdistusi kinnitada. Tema lähikond on kõiki väärkohtlemise süüdistusi eitanud.

Praegusel tehnoloogiaajastul on sotsiaalmeedias jagatavatel uudistel teatud väärtus. kuigi hammer lükkab kõik tema vastu suunatud süüdistused tagasi, on süüdistustel ilmselt piisavalt õigust. Selle tulemusel tabab Hammer oma karjääri ja tööelu allakäiku. Eelkõige pidi ta esinema tulevases filmis ' Mees U.N.C.L.E. 'mida ta enam teha ei kavatse.

Armie Hammeri õigusmeeskonna pressiesindaja on ajakirjanikele maininud, et Hammeri vastu esitatud süüdistused ei vasta ilmselgelt tõele. Samuti väitis ta, et tema seksuaalne suhtlus oma partneritega oli täiesti konsensuslik ning selle üle arutati täielikult, et nad nõustusid ja see on vastastikku osalenud.

Hammer on oma raportis maininud, et tema vastu esitatud väited ei vasta tõele ja neid liigitati millekski alusetuks. Ta hüüatas oma avalduses, et ei kavatse anda oma vastust kõigile neile jamadele. Samuti nimetas ta kõiki sotsiaalmeedia väiteid, mis tema vastu esitatakse, kui lihtsalt valesid võrgurünnakuid.

Sellest ajast peale pole haamrit kõigis nendes rikkumistes süüdistanud naine esitanud ühtegi juhtumit.