Armie Hammer ja Henry Cavill naasevad U.N.C.L.E järge mehe eest

Henry Cavill ja Armie Hammer on selles valdkonnas kaks ülikuulsat (ja nägusat) nägu ning kõik armastavad neid. Kõigile fännidele on teile häid uudiseid! Armie Hammer ja Henry Cavill naasevad koos filmi „The Man From U.N.C.L.E.“ järges.

Mees U.N.C.L.E

Mees U.N.C.L.E-st on 2015. aasta märulikomöödia, mille režissöör Guy Ritchie .

See teenis piletikassas tohutut 107 miljonit dollarit kasumit ja publik armastas seda üle kogu maailma, kuid asjade suures plaanis ei läinud see nii hästi, kui oleks võinud või pidanud!Mees U.N.C.L.E-st järg

Filmi The Man From U.N.C.L.E järg on juba mõnda aega töös olnud. Selle kohta, millises tootmisetapis film on, pole ametlikku värskendust, kuid me teame, et see on tingitud sellest, et see on alles algusjärgus.

Kas meil on veel väljalaskekuupäev?

Vastus on eitav. The Man From U.N.C.L.E järgel pole veel ilmumiskuupäeva.

Kas treiler on veel olemas?

Ei. Praegu pole ka treilerit. Hoiame teid kursis!

Armie Hammer ja Henry Cavill naasevad järje jaoks?

Algse filmi kaks peaosatäitjat täidavad selles järges oma rolle!

Fännid on tema tundmise üle üliõnnelikud, sest ilma nendeta tunduks film puudulik.

Armie Hammeri fännidele on ka põhjust tähistada. Seda seetõttu, et 2021. aasta pole olnud tema jaoks parim. Ta langes projektidest vasakule ja paremale mõnede üsna tõsiste süüdistuste tõttu, mis talle esitati. Me ei tea, kas need vastavad tõele või mitte, kuid loodame, et mitte ja loodetavasti parandab see film tema karjääri ja mainet mõnevõrra!

Kes veel naaseb originaalosatäitjatelt?

Praegu pole castingu kohta midagi öeldud, välja arvatud see, et Armie ja Henry tulevad tagasi. Loodame näha uusi nägusid.