Aquaman 2 väljalaskekuupäeva uudised: mida oodata? Vaadake Aquamani uut kostüümi

Jason Momoa postitas hiljuti mõned pildid, kus ta kujutab oma erilist tegelast Arthur Curryna. Esimesel fotol oli ta tavalises rohelises ja oranžis kostüümis, mis on tagasikäik tema väga originaalsele vanale välimusele. Kuid teisel fotol oli teda Aquamanina väga tumedas kostüümis. Olge kursis, et seda kõike teada saada, just siin!

Jason Momoa uus välimus järgfilmist, Aquaman and the Lost Kingdom.

On selge, et meeskond on valmis alustama filmi Aquaman and the Lost Kingdom filmimist. Jah, Aquamani oodatuim uus välimus on edaspidi vananenud. Jason Momoa avalikustas oma sotsiaalmeedia Instagrami kontol Aquamani uue välimuse. Esimesel pildil oli Jason Arthur Curry algses rohelises ja oranžis kostüümis, mis on tema algse koomiksitegelase tagasivaade.

Kuid kõige rohkem köidab publikut teine ​​pilt. Teisel fotol oli filmis kujutatud Jasoni tegelane, peamine Aquaman, kuid palju tumedamas kostüümis. See on uus ülikond, mida publik tahtis kogu selle aja näha. Meie ressursside kohaselt on Jason praegu tabatud ja hõivatud oma Londoni Aquamani järjefilmi võtetega. Filmi võtted käivad täies hoos. Tegelikult muutis Jason oma tulevase filmi jaoks ka oma juuksevärvi pruunist blondiks.

Vaadake seda postitust Instagramis

Jason Momoa (@prideofgypsies) jagatud postitus

James Wan filmis Aquaman ja kadunud kuningriik!!

Aquaman and The Lost Kingdom on järg 2018. aasta kassahitt DC Picture filmile pealkirjaga Aquaman. Seega tähistab uus film ka James Wani tagasitulekut. James Wan avas hiljuti ühes eksklusiivses intervjuus oma uue filmi kohta. James ütles meile kõigile, et Aquamani järg on suuresti inspireeritud Vampiiride planeedi loost. Film ajab kindlasti külmavärinad peale. Ootame, et tulevane film on tõeliselt täis põnevaid ja huvitavaid kontseptsioone.

James ütles, et publik on üllatunud, kui nad kogu seda tumedat lugu näevad. Inimesed ja tema töökaaslased on tõeliselt šokeeritud, kui teadsid, et James kasutab filmis ka suuremat osa koomiksiteooriast. Film kujutab kindlasti suuremat osa lugude raamatust. James ütles selgelt, et publikul on filmist palju osa saada. Tuleb mõista selle raske loo õiget vaatenurka ja vaatenurka.

Siit leiate kõike Aquamani ja kadunud kuningriigi kohta ning palju muud!

Aquamani ja kadunud kuningriigi on kirjutanud väga andekas David Leslie Johnson-McGoldrick. Meie sisemiste allikate kohaselt on filmis praeguse seisuga kaasas sellised staarid nagu Jason, kes kehastab Arthur Curryt, paremini tuntud kui Aquaman, Amber Heard, kes kehastab Mera tegelast, Patrick Wilson, kes tegutseb ookeanimeistrina, Dolph Lundgren, kes näha kuningas Nereuse ja Yahya Abdul-Mateen II-na, kes astub üles Musta Manta rollis.