America’s Got Talent: Extreme – kohtunikud, saatejuht ja väljalaskekuupäev

America’s Got Talent: äärmuslik on põnev uus spinoff algsest talendisaatest nimega America’s Got Talent NBC-s, mis on jooksnud ilmatu 16 hooaega. See on osa globaalsest Andekas frantsiis, mille lõi Simon Cowell, kes hindab ka saadet. Sellel on üle maailma olnud üle miljardi vaataja ja seda on näidatud 194 territooriumil üle maailma. See on tõsielusaade, kuhu võistlejad tulevad ja näitavad erinevaid talente alates laulmisest ja tantsimisest kuni žongleerimiseni. Esimene hooaeg esilinastus 2006. aastal. Sellest ajast alates on see jooksnud ja sellel on ustavad fännid, kes jälgivad usuliselt iga hooaega ja spinoffi. Viimane hooaeg, 16. hooaeg, lõppes 15. septembril ja käimas on 17. hooaja prooviesinemised. Inimesed, kes soovivad osaleda, saavad registreeruda aadressil http://www.agtauditions.com/. Saate esimene spinoff kutsuti America’s Got Talent: tšempionitele ja eetris 2019. aastal.

MIS ON AMERICA’S GOT TALENT: EXTREME?

America’s Got Talent: äärmuslik on täpselt see, mida nimi viitab. Sellest saab originaalsaate äärmuslik versioon. Teod saavad olema ennekuulmatud asjad, mida me pole kunagi varem näinud! Asjad, mis panevad kõigi pähe. Mitte ainult tavalised anded nagu laulmine ja tantsimine. See tõstab intensiivsuse taset pügala võrra kõrgemale. Trikietendused on alati olnud talendisaate osa, kuid tegelikult pole seda kunagi võitnud. Alates America’s Got Talent: äärmuslik tuleb 'ekstreem' versioon, võib-olla saavad nad seekord lõpuks oma hiilguse hetke.

Pildistamine toimub praegu Hamptonis Atlanta Motor Speedwayl.Episoodid ilmuvad kord nädalas. Selle lõpus saab võitja 500 000 dollari suuruse rahalise auhinna.

See jõuab eetrisse NBC-s ning selle toodavad Fremantle'i meedia ja Cowelli Syco Entertainment. Simon Cowell, Sam Donnelly, Jason Raff ja Richard Wallace on ka tegevprodutsendid.

MILLAL SEE ESILINASTAB?

Kuna pildistamine on pooleli, pole meil veel väljalaskekuupäeva, kuid võime seda varsti oodata.

KES SEE SÄDET HINDAVAD?

Kohtunikud on võrgustik fännidele avaldanud. Kohtunikke saab olema 3. Simon Cowell, selle looja Andekas formaadis, produtsent ja ka kohtunikekogu regulaarne liige, naaseb ka seda spinoffi hindama.

Teiseks kohtunikuks on Nikki Bella, endine maadleja ja E! tõsielusarja tõsielustaar, Kõik hästi .

Simonit ja Nikkit saadab Travis Pastrana. Travis on motospordivõistleja ja trikitegija.

Koos moodustavad nad üsna trio ja saavad selle uhiuue tõsielusaate hindamisel kindlasti suurepäraselt hakkama America’s Got Talent: äärmuslik sest see on kindlasti nii!

VASTUVÕTJA JA VÕISTLIJAD

Terrence Alan Crews, tuntud kui Terry Crews, naaseb saadet juhtima. Ta on ka võõrustanud America’s Got Talent minevikus. Ta on pensionil jalgpallur, kes praegu tegutseb ja juhib. Ta esines väga populaarses sitcomis Brooklyn üheksa-üheksa kui Terry Jeffords.

Võistlejate nimekirja pole veel avaldatud, kuid me teame, et tegemist on kõigi tähtede nimekirjaga, mis tähendab, et saade saab olema tore ja me ei jõua ära oodata, et peagi rohkem uudiseid kuuleme!