Amber Heard valetas kohtunikule võltsitud kallaletungifotode kohta, nüüd tõestas seda Johnny Depp

Johnny Depp ja Amber Heard Battle toimuvad ja nende juhtumid võtavad silmatorkavaid pöördeid iga kord, kui nende juhtumi kohta midagi teatatakse. Paar oli abielus aastatel 2015–2017 pärast seda, kui oli 2 aastat abielus Aquamani näitlejannaga Amber Heard esitas abielulahutuse ja peamiseks põhjuseks oli perevägivald.

Kuigi ta ei nõustunud sellega ega öelnud kunagi, et see oli sellepärast Johnny Depp . Näitlejanna väitis, et nende abieluperioodil kuritarvitas teda pidevalt abikaasa Johnny Depp. Selle tõestuseks olid tal oma fotod, mis näitasid selgeid märke, et keegi on teda tabanud.

Korpus on praegusel hetkel muutunud nagu puuks iga kord, kui seda puudutatakse, sealt tuleb midagi välja.Amber väitis, et ta sai Deppi käest kaks musta silma, ninaluumurdu ja huulemurdu.

Kariibi mere piraatide näitlejat on süüdistatud paljudes asjades ja see pole talle uus, sest ta on alati millegi jaoks. Kuid seekord väitis ta, et see, mida Amber on seni kohtule rääkinud, pole absoluutne tõde. Kuigi on tõenäoline, et ta mängib, on tõendeid, mida saab ka uusimate tehnoloogiate abil manipuleerida.

Kohus esitas hiljuti Johnnyle avalduse talle edastatud fotode kohta ja kohus ütles ka, et kuigi on tõenäoline, et fotosid töödeldakse, on see Johnny Deppile hea uudis. Kohus on öelnud, et Johnny juriidiline meeskond võib fotosid kontrollida ja talle on antud juurdepääs Amber Heardi mobiilile.

Kuigi see toimub viimasel ajal. heidame pilgu paarile, miks nad üksteist nii palju taga ajavad. Põhjus on selles, et Johnny Depp on tohutu staar ja on olnud selles valdkonnas rohkem kui keegi teine ​​ja inimesed armastavad teda. Peamine põhjus, miks Amber Heard temaga kaasas oli, oli tema võlu ja tema tegelik edu.

Kuigi Johnny on mitmest projektist välja jäetud ja võib olla, et näeme teda filmides vähem, on osaliselt seetõttu.

Samas on Amber teatanud, et jääb oma sõnade juurde, et pole kohtule võltsfotosid ja kõike muud edastanud.

Kuigi lekked viitavad sellele, et selle juhtumi tõttu loobutakse ka Amber Heardi rollist mitmes filmis.

Johnny Depp on ka esitanud Amber Heardi vastu 50 miljoni dollari suuruse hagi, milles ta väidab, et fotod on muudetud ja kasutab seda juhtumis pidevalt tõendina.

Kuigi juba on petitsioon merevaigu Heardi eemaldamiseks Aquamanist, on see lihtsalt leke, kuna miski pole päris võimalik.

samas kui ka John Depp on sellest üsna mõjutatud. Amberi tõenäosus, et ta ei valeta, on null, kuid ta on olnud tuntud oma iseloomu poolest.

Alles tulevikus saame teada, mida juhtum rohkem toob.

Vaata seda videot!!!!!!