After Life 3. hooaja väljalaskekuupäev; Ricky Gervais säutsub tootmise kohta

Sissejuhatus

Pärast Elu on tume komöödia tüüpi Briti draama, mille on välja töötanud Ricky Gervais. See kirjeldab Tony Johnsoni (Ricky Gervais) igapäevaelu ja sellega seotud leina, kes on kannatanud depressiooni tõttu oma naise Lisa Johnsoni (Kerry Godliman) enneaegse surma tõttu rinnavähi tõttu, mis paneb Tony kogema enesetapumõtteid. sageli. See draamasari oli esimest korda eetris 8thmärtsil 2019 Netflixis. Seda imetleti tõeliselt sügavate vaadete pärast eksistentsiaalsest kriisist tingitud ärevusele, negatiivsetele emotsioonidele ja elusolemise põhjuste otsimisele, kuna Tony püüab oma lugudelinnas Tamburys oma tuttavate keskel elatist teenida.

Nüüd… pärast teise hooaja eetrisse jõudmist 2020. aasta aprillis sai see sari viimase 10 aasta vaadatuima Briti komöödia tiitli, mida on kogu maailmas vaadanud 85 miljonit. Nii et selle legendi jätkamiseks ja ka naeruväärselt suure fännibaasi rahuldamiseks on loojal hiljuti uus hooaeg. Niisiis… siin on see, mida peaksite teadma eelseisva After Life’i 3. hooaja kohta.After Life 3. hooaja eeldatav ilmumiskuupäev

Pärast selliste positiivsete vastuste saamist kogu maailmast sõlmis looja Ricky Gervais 6. aastal Netflixiga mitmeaastase lepingu.thmai 2020, millega kaasnes After Life Season 3. Looja teatas 19.thaprill 2021, et 3. hooaja tootmine on alanud. Kuid kahjuks oli pärast 35-päevast filmimist lavastus COVID-pandeemia tõttu kokku pakitud, ilma et oleks pidanud silmas ühtegi võimalikku hilinenud kuupäeva.

Kuu aega tagasi, 1StSeptembris 2021 postitas Gervais värskenduse toimetustööde ja muusikalise lavastuse valmimise kohta. Vabandust, et ma pean teid pettuma, et fikseeritud avaldamiskuupäev ei ole ei loojal ega Netflixil meeles, kuid looja on väljendanud oma segadust seoses võimalusega seda esitada 2021. aasta ülejäänud päevade jooksul. Järgides kõiki fakte Seda silmas pidades võime öelda, et After Life'i 3. hooaeg hakkab eetrisse jõudma, mõnikord 2022. aasta esimeses kvartalis.

Filmi After Life 3. hooaeg

Filmi After Life 3. hooaja näitlejad on järgmised:

# Ricky Gervais peategelaseks Tony Johnson
# Ashley Jensen Emma rollis
# Dame Penelope Wilton ('Downton Abbey') kui Anne
# Tom Basden Matt Bradenina,
# Tony Way (Troonide mäng) Lenny rollis
# Mandeep Dhillon kui Sandy ja
# Roisin Conaty kui Roxy

Loe ka: Ebatüüpiline 5. hooaeg ei naase 5. hooajaks? Netflixi uuendamise olek

Oodatav süžee After Life'i 3. hooajaks

Enne kui hakkame rääkima After Life hooaja 3 süžeest, teeme eelmise hooaja kiire kokkuvõtte. 2. hooaeg lõppes Tony dementsuse all kannatava isa surmaga. Täites Tony suurema leinaga, kui tal oli juba oma kallima naise surma tõttu. Viimases stseenis palub Tony oma eakaaslasel ta rahule jätta, mistõttu tekkisid Tonyl rohkem enesetapumõtteid ja mis kõige tähtsam, ta jätkas ja üritas end tappa. Tema õnneks, et ta Emma sekkumise tõttu ebaõnnestus.

Seega on väga oodatud, et After Life’i 3. hooaeg algab sellega, kuidas Emma sekkub Tony igapäevaellu, kui loodetud suhte alguseks. Sel hooajal võib Tony leida väljapääsu oma eksistentsiaalsest kriisist ja nihilistlikust mentaliteedist. Samuti, milliseid otsuseid ta teeb elus, kus tal on Emma ja ainult tema isa.