Adele Simon Konecki petmine Rich Pauliga on põhjus, miks nende LAHUTUS läks talle maksma 140 miljonit naela

Adele ja Simon Konecki läksid lahku

Adele on üldiselt oma isiklikku elu avalikkuse eest varjanud. Fännid olid eelmisel aastal üllatunud, kui said teada, et diiva oli lahutanud oma heategevuse peamisest abikaasast, Simon Konecki , 46, pärast vaid 11 kuud kestnud abielu. Adele ja tema elukaaslane läksid lahku,' teatas staari esindaja toona. Nad on pühendunud oma poja armastavale koos kasvatamisele. Algselt arvati, et 32-aastane Adele ja Simon, kellel on seitsmeaastane poeg nimega Angelo, abiellusid 2016. aastal, kuid hiljem selgus, et nad abiellusid 2018. aastal.

Abielulahutus summas 140 miljonit naela

Adele ja tema kolmeaastane abikaasa Simon Konecki lõpetasid jaanuaris oma 144 miljoni naela maksva lahutuse, kohtumenetlus lõppes märtsis. Aruannete kohaselt on kohtunik andnud ' Keegi nagu sina ” laulja palve hoida lahutusmenetlus privaatsena. Adele olevat taotlenud, et lahutuslepingut ei avalikustataks. See tähendab, et „finants-, müügi- või muu konfidentsiaalne äriteave hoitakse privaatsena ja neile, kes sellele juurdepääsu vajavad, peavad peaaegu kindlasti allkirjastama mitteavaldamise lepingu. Aruannete kohaselt ei olnud paaril abielulepingut ja nad võivad jagada oma 180 miljoni dollari (144 miljonit naela) suuruse varanduse pooleks. Väidetavalt on Adele varem pakkunud Ühendkuningriigis elavale Simonile maja oma 6,9 miljoni naela maksva Beverly Hillsi häärberi lähedal.Adele räägib oma lahutusjärgsest salasuhtest

Selle allika sõnul on kokkulepe jäänud peamiselt vaikseks, kuna LA kohus paljastas abielueelse lepingu puudumise, et kaitsta tema tohutuid rikkusi. Kohtunik andis korralduse hoida menetluse kohta 'finants-, müügi- või muu konfidentsiaalne äriteave' privaatsena ja kõik osapooled allkirjastavad mitteavaldamise lepingu. Laulja esitas lepitamatutele erimeelsustele viidates lahutuse ja taotles nende poja ühist hooldusõigust, keda nad on jätkuvalt kaasvanem.

Artisti pressiesindaja kinnitas nende lahkuminekut 2019. aasta jaanuaris tehtud avalduses, öeldes: 'Adele ja tema poiss-sõber läksid lahku. Nad on pühendunud oma poja armastavale koos kasvatamisele. Nad on taotlenud privaatsust, nagu ka varem. Rohkem märkusi ei tehta. ”On ebaselge, kui suure osa Adele'i rikkustest ta arutelude käigus kaotas, kuid väidetavalt on nad sõbralikud, kuna Adele ostis 10 miljoni dollari väärtuses LA kinnisvara oma endise abikaasa lähedalt. Muusikasensatsioon hakkas hiljuti kohtamas käima Ameerika spordiagendi Rich Pauliga ja nad näivad olevat sama armunud kui kunagi varem!

Miks tundis Adele kohustust oma endisele abikaasale kahju hüvitada?

Ühendkuningriigi The Suni teatel ei sõlminud paar enne abiellumist abielulepingut, mistõttu oleks Simon saanud poole Adele'i rikkustest. Lahutuse üksikasjad hoidis Los Angelese lahutuskohtu kohtunik varjatuna. Suni andmetel on kohtunik andnud korralduse hoida 'finants-, müügi- või muu äriteave' varjatud ja isegi advokaadid peavad allkirjastama mitteavaldamise lepingu.

People'i andmetel on Adele väärtus hinnanguliselt 182 miljonit dollarit, kusjuures suur osa tema varandusest kogunes abielu ajal Simoniga. Teisisõnu, kui abielueelset lepingut pole, on kõik, mida Adele kogu nende abielu jooksul teenib, tehniliselt pool tema abikaasa omast.