Adele lükkab COVID-19 tõttu Las Vegase residentuuri edasi

Kuulus Briti laulja Adele on muutnud oma Las Vegase residentuuri, mis pidi tegelikult toimuma 21Stselle aasta jaanuaris. Tema ametlikul Twitteri käepidemel jagati lühikest videot. Video avaldati 20thjaanuaril, neljapäeval, päev enne etendust. Briti laulja teatas pisarsilmil, et seoses kohaletoimetamise viibimise ja teiste meeskonnaliikmete koroonaviiruse mõjuga on kogu saate planeerimine viibinud ja saade on katkenud.

Briti laulja vabandas, öeldes, et tal on saate viibimise pärast väga kahju, kuid tema saade pole veel valmis. Ta lisas ka, et nad on proovinud kõik endast oleneva, et antud ajaperioodi jooksul etendus kokku panna ja see on püütud muuta see kõigile publikule sobivaks. Kuid kahjuks on need tarneviivituste ja pandeemilise olukorra tõttu täielikult hävitatud. Enam kui pooltel tema meeskonnaliikmetel on COVID-19 test olnud positiivne ja nad on endiselt selle all. seetõttu on etenduseks ettevalmistusi üsna võimatu teha. 'Ma ei saa teile praegu pakkuda seda, mida pidin, ja mul on sellest väga kahju. Vabandan, et sellest viimasel minutil välja kuulutasin,“ lõpetas ta.

Ta lisas selgituseks, et tema ja ülejäänud meeskonnaliikmed on segaduse lahendamise nimel töötanud 30 tundi järjest, kuid neil on nii aeg kui ka võimalused otsa saanud. Pisaraid tagasi hoides jätkas ta, et on saate ärajäämise pärast äärmiselt ärritunud ja samuti piinlik. 'Mul on kohutavalt kahju iga publiku ees, kes reisisid pika tee, et minu saadet vaadata. Mul on väga kahju.' Ta lõpetas.

Adele andis talle kinnituse, et etenduse kuupäevad muudetakse esimesel võimalusel. Vahepeal ütles ta, et töötab saate esituse kallal ja viib selle tasemele, kus see peaks olema. Ta lisas, et tal on väga kahju viivituse ja kõige pärast, kuid saade pole veel esitlemiseks valmis.

Briti laulja Adele'i Las Vegase residentuurist teatati juba eelmise aasta novembris ja teatati, et ta teeb eriresidentuuri, mis kestab neli kuud. Etendus kannab pealkirja ' Nädalavahetused Adelega .’ Toimumiskoht oli Caesar Park hotellis Colosseum. Etendus pidi tegelikult algama 21Stjaanuaril ja oli kavas jätkata kuni 16thSelle aasta aprillis, igal reedel ja laupäeval.

Saade pidi sisaldama lugusid Briti laulja uuelt albumilt 30. Tegemist oli oodatuima neljanda stuudioalbumiga, mis viimasel ajal on ilmunud. Pärast albumi ilmumist suutis see kindlustada oma koha Billboard 200 edetabelis ja tõusis eelmise aasta enimmüüdud albumiks (vastavalt Billboardi aruandele).

SildidAdele