Adele ja Simon Konecki inetu lahutus, mis läks talle maksma 140 miljonit dollarit

Eelmine kuu, Adele oli viieaastase vahega oma uue lauluga tööstusesse tagasi tulnud! Tema laul Easy on Me on välja antud! Aga kus ta oli kõik need aastad? Paistab, et ta lahutab endisest abikaasast Simon Konecki on talle väga halvasti mõjunud! Meie allikad ütlevad, et ta pidi Koneckile maksma 140 miljonit dollarit, et abielust lahkuda! Olge meiega kursis, et sellest kõigest teada saada, just siin!

Konecki ja Adele: suhte ajaskaala!

Konecki ja Adele hakkasid käima 2012. aastal! Aruannete kohaselt tutvustas neid üksteisele üks nende ühine sõber Ed Sheeran! Samal aastal 2012 nähti Adelet ka rasedana. Allikad kinnitasid, et Adele ja Konecki tervitasid 19. oktoobril 2012 väga armsa välimusega poega ja panid oma pojale nimeks Angelo!Pärast 6-aastast kohtamist otsustas paar sõlmida oma pulmasõlme aastal 2018. Kuid varsti pärast abiellumist läksid asjad pöördesse ja nende suhe muutus kibedaks! Abielu ei kestnud isegi 2 aastat. Seega otsustasid nad 2019. aastal teineteisest lahutada. Kuid see lahutus erines teistest lahutusjuhtumitest! Aruannete kohaselt pidi Adele maksma Koneckile abielust vabanemiseks kokku 140 miljonit dollarit! Paistab, et paar ei sõlminud isegi abielueelset kokkulepet enne, kui nad otsustasid üksteisega abielluda!

Suur summa lahutuse eest!

Adele ja Simon on mõlemad majanduslikult terved! Ärge unustage, et Adele, kes on popstaar, omab kindlasti palju vara ja autoritasusid. Paar soovis algselt tavalist lahutust, kuid selgus, et lahutus polnud Adele'i jaoks tegelikult tasuv! Abielueelset lepingut ei sõlmitud, seega pidi Adele maksma kokku 140 miljonit naela. Paar jagas ka palju vara koos! Seoses lahkuminekuga on osa Adele’i varast üle läinud ka tema endisele abikaasale Simonile! Vaatamata kibedale lõpule on mõlemad otsustanud jätta oma poja Angelo ühise hooldusõiguse! Mõlemad kindlasti, ei taha, et nende poeg nende lahutuse pärast kannataks!

Adele'i uus album on tema eksabikaasa peal!

Viie aasta pärast astus Adele oma uhiuue lauluga Easy On Me! Eksklusiivses intervjuus on Adele avalikult öelnud, et tema uus laul põhineb kõigel, mida ta on läbi elanud! Sellest piisas, et oletada, et lauljatar on oma eksabikaasa jaoks kindlasti liini ära märkinud. Ta on kõik need aastad läbi elanud palju 'sisemist segadust'! Tema uue laulu sõnad räägivad kindlasti tema sisemisest valust ja traumast.

Aruannete kohaselt oli Adele jaoks lahutuse otsustamine tõesti raske. Ta oli kogu selle lahutusküsimuse pärast valutanud ja traumeeritud. Mõlemad, Adele ja Simon, olid omal moel palju proovinud oma suhte toimimiseks, kuid näib, et nende lahkuminek oli ette nähtud! Kui soovite rohkem selliseid uusimaid värskendusi ja uudiseid hiljutiste ja populaarsete kuulsuste kuulujuttude kohta, hoidke meiega ühendust!