A Quite Place 3 väljalaskekuupäev aastal 2023? Kas Cillian Murphy naaseb?

Siin on, mida A Quiet Place 3-lt oodata, sealhulgas filmi ilmumiskuupäev, näitlejad ja teadaolevad loo üksikasjad. See film äratab vaatajates kindlasti õudusunenägusid, sellel on fantastiline narratiiv, nagu eeldati eelmisest väljaandest, mis oli vaatajate jaoks tagasihoidlik. Paramount leidis üllatusliku frantsiisi alustaja 2018. aastal, kui John Krasinski Vaikne Koht pälvis kriitikud kiita ja sellest on saanud kassahitt. COVID-19 tõttu nihkus linastuskuupäev ja viivitus, kuna kinod suleti, kuid sellegipoolest jõudis film vaatajate ette 2021. aasta suvel. Järge lavastab taas Krasinski ja Evelynina mängib Emily Blunt. Abbott, kes jätkab oma laste juhendamist läbi tulnukatest vaevatud eksistentsi, kus iga heli võib nad tappa.

Oodatav osatäitja ilmub uuesti järgmises järjes.

Kuna järje lõppu elas üle perekond Abbott, on publikul oodata Emily nüri Evelyni, Millicent Simmondsi Regani ja Noah Jupe Marcuse taassisenemist.Kõik krundi kohta.

Tulevast filmist pole endiselt kaadreid, nii et vaatajad peavad ootama stseenidest väikest pilku. Kogunemise seisuga toimub tulistamine New Yorgi osariigis.

Esimene frantsiisifilm hõlmas tulnukate rünnaku tagajärgi, mis nägid mitut ülitundlikku olendit maastikku kammimas, püüdes saaki välja selgitada. Pimedatel tulnukatel oli väga vilunud kuulmine, mis tähendas, et nad jahtisid heli järgi, ja meie vaatasime, sest abtid peitsid end nende talu juures, samal ajal kui koletised piirkonnas tegutsesid.

Nüüd jäi Emily Blunti mängitud Evelyn rasedaks ja Lee ohverdas end, et tema lapsed ellu jääksid. Film lõppes sellega, et Evelyn ja tema tütar Regan mõistsid, et olendite alistamiseks on mingi tee ja selle meetodi väljatöötamine on selle filmi märgatavalt süžee.

Nüüd märgitakse 2. osaks, mis tähendab selle filmi esteetilisust ja film on tugevalt seotud peamise sissekandega.